Manas domas: Grand Theft Auto 6 varētu atklāt jau šogad

GTA 6 Latvija

GTA 4 iznāca 2008., GTA 5 2013., RDR II 2018. un GTA 6 iznāks 2023. gadā?…

Rockstar Games šķietami starp lielām spēlēm ietur piecus gadus garu pauzi. Tas ļauj spekulēt, ka nākamā videospēle iznāks pēc diviem gadiem un, visai iespējams, tas būs GTA 6.

To vien norāda pēdējās tenkas, ka Rockstar strādā pie nākamā GTA, kas apjomā būs krietni mazāka, lai to varētu attīstīt ilgtermiņā. Jauns biznesa modelis, ko kompānija aizsāka 2013. gadā ar GTA Online, jo pirms tam uzmanība tiešsaistei bija maza un uzņēmums spēles izdeva katru gadu – Red Dead Redemption, pēc gada L.A. Noire, pēc gada Max Payne 3 un tā tālāk.

Atskatoties uz RDR II un GTA V, tad Rockstar Games labpatīkas oficiāli spēli atklāt divus gadus pirms relīzes tieši oktobra mēnesī. Ja GTA 6 plānots izdot 2023. gadā (iespējamība rada Take-Two plānotais mārketinga budžets 89 miljonu ASV dolāru apmērā starp 2023. un 2024. gadu), tad šogad mēs ap oktobri no viņiem varam sagaidīt jaunu spēles atklāšanu. Pēdējā laikā mazāk dzirdu, ka GTA V pārdošanas apjomi turpina zelt un plaukt. Tas ir kā durvis jaunam projektam.

Iespējams, ka Covid-19 un GTA V izlaišana uz PlayStation 5 un Xbox Series X|S 11. novembrī ir ietekmējuši kompānijas plānus. Bet tieši GTA V next-gen versija, kā arī GTA III šī gada 22. oktobrī svinēs savu 20. gada jubileju (Rockstar sola ko interesantu) ir lieliska iespēja iestarpināt arī GTA 6 atklāšanu vai tīzeri.

Joprojām spilgti atminos Konsoles foruma lietotāja Zivtinss rakstīto par GTA V kā šokolādes cepumu zobos “lai uztaisa 10 gadu grāvēju.” Zivtin, tavas vēlmes noteikti piepildījušās, jo pagājuši teju vai astoņi gadi un vēl neesam piedzīvojuši jaunu GTA videospēli.


Iespēja atbalstīt autoru un Konsoles.lv: patreon.com/konsoles

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *