Sony vēl lemj, vai atļaut Cyberpunk 2077 nonākt PlayStation Store

Cyberpunk 2077 Latvija

“Gala lēmumu pieņem Sony, tādēļ mēs gaidām no viņiem informāciju, kad videospēli atgriezīs atpakaļ PlayStation digitālajā veikalā,” saka CD Projekt Red prezidents Ādams Kičinskis…

A. Kičinskis otrdien akcionāru sapulcē atzīmēja, ka “ar katru atjauninājumu videospēle kļūst arvien labāka un ir manāms progress.”

Kopš 2020. gada, 11. decembra Cyberpunk 2077 veidotāji ir izdevuši ap 9 ielāpiem, lai labotu spēlē nepilnības.

Pēdējais atjauninājums Hotfix 1.22 iznāca 28. aprīlī. Videospēlē turpina veikt izmaiņas tehniskajā, vizuālajā izpildījumā un citos parametros, piemēram, spēlētājs iesprūst garāžā.

Pēc Cyberpunk 2077 relīzes (2020. gads, 10. decembris) videospēli kritizēja par tehnisko stāvokli, it sevišķi, uz PlayStation 4 un Xbox One konsolēm. Vēlāk spēlētāji prasīja atpakaļ naudu – viens no iemesliem, kādēļ Sony spēli izņēma laukā no PlayStation Store.

CD Projekt Red atzīmē, ka “Sony lēmumu gaida arī citi spēlētāji. Un mēs ticam, ka tas ietekmē spēles pārdošanu ne tikai uz PlayStation konsoles, bet arī uz citām platformām, kas mums ir ļoti svarīgi.”

Pagaidām Sony nav devis ziņu par iespēju Cyberpunk 2077 atgriezt atpakaļ PlayStation veikalā.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *