Reakcija: šķiet, ka Far Cry 6 grafikā sper soli atpakaļ

Far Cry 6 Latvija

Nedaudz apbēdina spēles grafika. Viss, ko rādīja video trešajā personā un īsfilmiņas šķita savādi atainotas. Bet, kad demonstrēja Far Cry 6 pirmajā personā gluži kā cita pasaule…

Nevaru īsti saprast, kādēļ krāsas un personāži izskatās tik tumši un multeniski. Nerunāsim par sejas animācijām, kas video liekas neveiklas un nepilnīgas. Trūkst fotoreālisma efekta kā Death Stranding, The Last of Us Part II vai Resident Evill Village šedevros. Tādēļ rodas iespaids, ka Far Cry 6 nav nākamās paaudzes spēle, bet gan projekts, kur vēl cenšas pumpēt laukā pēdējos spēkus no PlayStation 4 un Xbox One.

Bet viss mainās, kad redzu spēli pirmajā personā. Tad vizuālais noformējums, kad atrodies dubļos un šauj ar automātu pret vairogu, kur lodes radītās dzirksteles lēkā un sprakšķ – vizuāli izskatās gana iespaidīgi.

Bet, lai arī darbība risinās citā vietā Karību jūras salā (jeb spēlē Yara) un varētu likties, ka šī ir pilnīga jauna videospēle, vienalga var manīt Far Cry 5 pēdas. Proti, šaušana, šļūkšana un sprādzieni ir ļoti līdzīgi, kas liek domāt, ka spēle tehniski un mehāniski diži neatšķirsies no 2018. gada veikuma.

Tas nebūt nav slikti, jo Far Cry 3 un Far Cry 4 arī viens no otra neatšķiras kā cepumi ar šokolādes gabaliņiem. Tikai Far Cry 4 šokolādes gabaliņi ir maķenīt vairāk.

Varbūt šos video uzņēma zemā apgaismojumā. Varbūt HDR nogļukoja, ka viss liekas tumšs. Varbūt tas ir stils kā labāk reprezentēt Kubu. Varbūt, kad tikšu pie spēlēšanas, spēlejamība būs pilnīgi citādāka un nelīdzināsies iepriekšējai sērijai. Bet patlaban redzētais manī neradīja platu smaidu, izņemot gadījumus, kad Far Cry 6 atainoja no pirmās personas skata punkta.


Far Cry 6 iznāks 7. oktobrī uz PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Stadia, Amazon Luna un PC.

Kāda ir tava reakcija uz Far Cry 6 geimpleja video? Kas tev patika vai nepatika? Ko tu domā par grafiku?

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Reakcija: šķiet, ka Far Cry 6 grafikā sper soli atpakaļ”

    1. Andri, kādēļ tā saki? Pēc savas pieredzes, Ubisoft spēles, kādas esmu spēlējis vizuāli un tehniski nav sliktas. Noteikti no viņiem sagaidīsim kādu “next-gen” brīnumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *