Interneta trollis uzbrūk God of War spēles veidotājai Alanai Pīrsai

God of War Latvija

Pēc God of War relīzes pārcelšanas paziņojuma uz 2022. gadu, viena no Santa Monica Studio darbiniecēm A. Pīrsa saņēmusi nepatīkamu ziņu. Spēles direktors Korijs Barlogs uz to reaģē, sakot, ka “tās ir vienas lielas muļķības!”…

K. Barlogs interneta troļļiem liek noprast, ka viņš ir cilvēks, kas pieņem gala lēmumus un, lai neaizskar komandas locekļus. “Netraucē komandai, viņi ir lieliski cilvēki, kas dara lielisku darbu. Es pieņemu lēmumus. Es to izdarīju. Dusmojies uz mani”.

Viņš arī atzīmē, cik viņam ir paveicies, ka studijā cilvēki dod savu talantu un intelektu viņu “muļķībām”. Par to K. Barlogs mīl savu komandu.

Pati A. Pīrsa atzīst, ka “viss, kas cilvēkiem nepatīk Santa Monica Studio darbībās, pat ja neesmu tajā iejaukta, domās, ka tā ir mana vaina. Taču es to jau paredzēju, kad ņēmu šo darbu.”

Neilga pēc notikušā, God of War fans sarūpē Alanai pārsteigumu:

A. Pīrsa ir Santa Monica Studio rakstniece. Viņa ir arī žurnāliste un jūtūbere. Savulaik strādāja videospēļu medijam IGN.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *