Kā Battlefield 2042 varēs spēlēt par brīvu?

Battlefield 2042 Latvija

Pagaidām pastāv divas iespējas, kā jauno Battlefield 2042 varēs iemēģināt par velti. Un iespējams vēl viens veids, kas ļaus spēli spēlēt bez maksas…

Pirmā iespēja ir Alpha tests, ko plāno izlaist jau jūlijā. Spēles veidotāji DICE sūtīs e-pastā dažiem Battlefield cienītājiem ielūgumus. Ja būsi viens no veiksminiekiem, varēsi baudīt Battlefield 2042. Vērts piebilst, ka spēles pasaule būs atainota pelēkā krāsā (lai spēles izstrādātāji varētu vērtēt sistēmas un maču veidošanu), kur nevarēsi pilnvērtīgi saskatīt tekstūras un dažādus objektus.

Otra iespēja, tuvojoties spēles relīzei, DICE izlaidīs atvērto betu, kuru varēs izmantot ikviens interesents. Taču tie, kas iepriekš pasūtīs kādu no Battlefield 2042 spēles Standard, Gold un Ultimate Edition versijām, pie atvērtās betas tiks ātrāk.

Un trešā iespēja, ka kādu daļu no Battlefield 2042 varēs spēlēt pilnībā par brīvu. Proti, jaunajai šaušanas spēlei būs divi jauni režīmi par ko DICE pagaidām plašāk nerunā. Viens režīms ir mistēriju pilns, bet otrs saucas Hazard Zone – vairāk nekas nav zināms kā vien nosaukums. Daži mediji pārstāvji lēšs, ka Hazard Zone varētu būt kas līdzīgs Call of Duty: Warzone, kur ikviens spēlētājs bez maksas (Free to Play) varēs rambāt cik vien uziet.

Battlefield 2042 izdos 22. oktobrī uz PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One un PC.

Rīt, 13. jūnijā, ir gaidāms videospēles geimpleja atklāšana.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *