The Witcher Netflix seriāls izdzīvo pandēmiju un atgriezīsies ar otro sezonu

The Witcher Netflix Latvija

Otrā The Witcher sezona Netflix izstrādi ietekmēja aktiera Henrija Kavila kājas savainojums un koronavīruss. Taču satraukumam nav pamata, jo gan Netflix, gan The Witcher tviteri ziņo, ka tiek tālāk veidota jaunā sezona. Tajā stāsts būs vairāk par Ciri nevis Geralt

To vien norāda Netflix tviterī publicētais tīzeris, kas ir 12 sekunžu ilgs. Video fragmentos uzmanība vērsta tikai uz Ciri.

Tīzerī ir arī paslēpti kādi interesanti pavedieni un noslēpumi.

Pašlaik nav zināms, kad varam sagaidīt Geralt atgriešanos, taču ņemot vērā, ka pirmā sezona iznāca 2019. gadā, 20. decembrī, kļūstot par vienu no skatītākajiem seriāliem Netflix, tad ļoti ticami, ka relīze varētu būt decembris.

The Witcher vadošā televīzijas sērijas producente Lorēna (Lauren S. Hissrich) gan piebilst, ka “mēs atrodamies vēl dziļos pēcapstrādes darbos”. Taču ir ieplānots The Witcher otro sezonu izdot šogad.

9. jūlijā uzzināsim vairāk par nākamo sezonu, jo notiks Witchercon pasākums, kuru organizē Netflix un spēles izstrādātāji CD Projekt RED.


Kā tev patika pirmais The Witcher seriāls? Ko tu sagaidi no otrās sezonas? 

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *