Reakcija: Battlefield 2042 geimplejs – “esmu to redzējis simtiem reižu”

Battlefield 2042 spēle

Pēc iespaidīgā Battlefield 2042 atklāšanas video man bija cerība, ka top kas unikāls. Tiklīdz šodien sāku skatīties geimpleju, manu ķermeni “caurstrāvoja” vilšanās…

Piezīme: šīs ir manas pārdomas, reakcija un subjektīvais viedoklis pēc redzētā Battlefield 2042 geimpleja video.

Spēles process ļoti līdzinās Battlefield 3 gan interfeiss, gan vizuālais stils. Sprādzieni, karavīru skriešana un helikopteru, tanku vadāmība nav piedzīvojušas manāmas izmaiņas. Tādēļ esmu to redzējis simtiem reižu.

DICE, dodiet rūdītiem un pieredzējušiem geimeriem ko jaunu un nebijušu

Man rodas šaubas vai apšaudes priecēs spēlētājus, jo tas liekas pēc BF3 un BF4 krustojuma. Tas nestāv klāt BF3 geimpleja atklāšanai 2011. gadā – sasodīti lielisks, vēl neredzēta šaušanas mehānika. Ko līdzīgu gaidīju no Battlefield 2042, bet nekā…

Lai arī spēles kodols šķiet klišejisks un nodrāzts, jāatzīst, ka darbība, kur notikumi risinās (netālā nākotnē) ir visai interesants. Klimats pasaulē ir kardināli mainījies. Pilsēta ieskauta tuksnesī. Smilšu vētras. Tornādo, kas sevī velk iekšā mašīnas un cilvēkus, varētu būt visai aizraujoši.

Man patīk, ka kara darbības laikā var mainīt ierocim tēmekli, uzlikt vai noņemt klusinātāju, pielikt klāt lielāku aptveri vai citu lietu gluži kā Crysis videospēlē.

Spēlē ir šķietami krietni atsaucīgāka un dabiskāka fizika

Tāpat arī fizika šķiet reālistiskāka, jo uz sekundi redzēju, kā tanks pārbrauc pāri mašīnai un kā kāpurķēdes pielāgojas un ielocas tajā brīdī.

Un vienreizējs ierocis, kas izšauj kaut ko līdzīgu virvei, piestiprinās objektam un pietuvina spēlētāju tuvāk.

Nerunāsim par kosmosa raķeti, kas tiecoties augšup radīja ticamu un klātesošas skaņas.

Tas viss izklausās forši, bet geimpleja demonstrācija kopumā mani nepārliecina. Es ļoti ceru, ka brīdī, kad pats tikšu pie spēlēšanas, Battlefield 2042 formula un vecā labā šaušana sevi attaisnos un man neliks skumt.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *