Reakcija: S.T.A.L.K.E.R. 2 – ukraiņi prot pārsteigt

Stalker 2

Kamēr Battlefield 2042 geimpleja video vīlos, tikmēr Stalker 2 redzētais mani priecē…

Piezīme: šīs ir manas pārdomas, reakcija un subjektīvais viedoklis pēc redzētā Stalker 2 geimpleja video.

Pirmais, kas iekrīt acīs ir spēles grafika. Būšu godīgs, negaidīju no Stalker 2 augstu kvalitāti, taču sejas animācijas ir ļoti labas kā spēlē L.A. Noire, kur mīmika ir vienreizēja.

Tāda lielbudžeta spēle kā Far Cry 6 nestāv klāt ar savādo un vājo seju kustības atainojumu

Stalker 2 var labi saskatīt, kā personāžs saviebj seju, pauž emocijas un šķietami kustās sejas muskuļi. Tas padara virtuālos cilvēkus ļoti ticamus.

Tāpat šaušana šķiet laba. Protams, tas nav daudzspēlētāja režīms, kas mēdz grafiski un tehniski būt vājāks nekā kampaņā, bet šaušanas mehānika atšķiras no citām spēlēm ar savu stilu, un tas ir labi. Vienīgi, man nepatika ieroču skaņas, šķita nedabiskas.

Es apzinos, ka šis savā ziņā ir reklāmas rullītis, kuru uzdevums ir rādīt pašu labāko un dažreiz neīsto, taču būtu forši, ja spēles geimplejs līdzinātos augstāk redzamajam video, jo veids kā ierocis un kamera kustas rada kinematogrāfisku efektu, sajūtu, ka īsts cilvēks tur rokās šaujamieroci un pārvietojas. Bet liekas, ka reālā spēles procesā kamera būs stagnēja kā citās videospēlēs. Jāpiebilst, ka Red Dead Redemption II piemīt kamera svārstīšanās uz vienu un otru pusi, kad notiek apšaude – rezultātā rada reālistiskāku atmosfēru.

Pagaidām Stalker 2 man, un pieļauju, ka arī tev, ir atstājis labu iespaidu. Ceru, ka ukraiņu spēļu izstrādātāji GSC Game World spēs saglabāt šo iespaidu arī pēc spēles izdošanas 2022. gadā, 28. aprīlī.

Spēli izdos tikai uz jaunajām konsolēm Xbox Series X|S un PC. Par PlayStation 5 vēl nav ziņu, bet The Verge informācija ļauj noprast, ka Stalker 2 ir laika ekskluzīvs uz trim mēnešiem.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

6 thoughts on “Reakcija: S.T.A.L.K.E.R. 2 – ukraiņi prot pārsteigt”

  1. Thunder, kādā ziņā tas atstās pamatīgu robu? Pēc video balsis šķita ļoti labi ierunātas.

 1. Šai spēlei ir jābūt ierunātai originali krievu valodā!
  Černobiļa un ar angļu valodas dialogi, tas man vispar neiet kopā.
  Tā pat kā ar Metro, smieklīgi skanēja, ka Krievijā, krievu tautības cilveki ar savu temperamentu runā angliski. 😀
  Abas spēles veido ukraiņi, neviena ārzemju studija neierunās dialogus tik labi, kā paši ukraiņi, kur spele notikumi notiek ex PSRS teritorijā.

 2. Ja balss aktieri ir pietiekami labi, tad ar angļu valodu var tikt cauri.
  HBO chernobyl to ļoti labi varēja just. Manuprāt, līdz šim vienīgais seriāls, kur valoda netraucēja noķert slāvu būtību.

 3. Priecē dzirdēt, ka HBO Chernobyl šķiet labs, ja nemaldos, to izstrādātāji arī veido The Last of Us adaptāciju HBO platformā 🙂 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *