“Mūs ļoti pārsteidz jūsu reakcija uz Battlefield 2042 atklāšanu,” saka EA komūnas vadītājs “Straatford”

Battlefield 2042 Latvija

Neilgi pēc Battlefield 2042 atklāšanas, vairāki spēlētāji ir devušies spēlēt astoņus gadus veco Battlefield 4 daudzspēlētāja režīmu. EA sāk vairāk vērst uzmanības spēlei un uzlabot serverus…

“Mēs jau esam sākuši izpēti un atklājām, ka Amerikas rietumu reģionā gaidīšanas laiks, lai tiktu spēlē ir krietni ilgāks nekā citos reģionos. Taču ir laba ziņa. Mēs esam palielinājuši servera jaudu šajā reģionā, tādēļ varēsi mazāk gaidīt un vairāk spēlēt,” atzīmē “Staadford” spēļu forumā.

EA turpinās uzlabot serverus un vajadzības gadījumā veikt arī citus uzlabojumus.

Balstoties uz Steam Charts datiem, tad sākot ar šo jūnija mēnesi vidēji Battlefield 4 uz datoriem spēlē 3,7 miljonu spēlētāju salīdzinājumā ar maiju 1,5 miljoni.

Battlefield 2042 iznāks 22. oktobrī uz PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One un PC.

Kompānija sola, ka vairāk par jauno Battlefield uzzināsim EA Play 22. jūlijā.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on ““Mūs ļoti pārsteidz jūsu reakcija uz Battlefield 2042 atklāšanu,” saka EA komūnas vadītājs “Straatford””

  1. Jāatzīst, ka pašam bija doma un vēlme iemēģināt Battlefield 4 pēc Battlefield 2042 geimpleja video 😀 . Šķiet, ka tādā veidā var remdēt slāpes pēc jaunākās DICE spēles. Ne velti vakar redzēju dažus strīmerus, piemēram, DrDisRespect spēlējam BF4. Kā ir ar tevi? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *