Reakcija: A Plague Tale: Requiem – “metiet mani ar kurpēm!”

A Plague Tale Requiem spēle

Man A Plague Tale: Requiem šķiet viens no iespaidīgākajiem treileriem Xbox E3 2021 šovā. Videospēle izskatās pārāk labi, lai būtu patiesība…

Ja es salīdzinu A Plague Tale: Innocence ar jauno daļu, tad spēles veidotāji Asobo Studio ir krietni auguši, jo grafika, personāži un seju animācijas šķiet ļoti reālistiskas. Savos pirmajos iespaidos jau sūdzējos, cik slikts ir pirmās spēles daļas seju atainojums, kas visu bojā. Taču Requiem mīmika acīmredzami ir kļuvusi cienījamāka un profesionālāka.

Bet es tam neticu. Kaut metiet mani ar kurpēm, i drit vai nazīt! Šaubas rada tas, ka jau video sākumā baltiem burtiem rakstīts “captured in-engine”, kas nozīmē, ka spēles veidotāji nedemonstrē patiesu spēles procesu, bet gan, ko spēj piedāvāt spēles dzinējs.

Tādēļ treilera radītāji ataino pašu labāko, ko spēj spēles dzinējs, kam var nebūt nekāda sakara ar pašu videospēli. Iespējams, ka neviens dators un konsole nespētu pat pavilkt augstāk redzēto.

Taču cerība ir, jo šis gara darbs dienas gaismu nepiedzīvos uz PlayStation 4 un Xbox One. Es ticu, ka jaunākā A Plague Tale pasaka var izskatīties tik sasodīti labi, vismaz īsfilmiņas un kaut cik tuvu vizuāli arī geimplejs. Ja nē, un ieraudzīšu atkal drausmīgās sejas kustības, iegrimšu dziļās bēdās.

Vēl joprojām skaidri prātā ir palicis reklāmas rullītī “žurku jūra”, kas piepilda ciema ceļus un viļņveidīgi kustās. To ir tik daudz! Jaunajā sērijā žurku skaits noteikti būs krasi lielāks nekā iepriekšējā daļā. Nav ko dzesēt muti un atklāti jāsaka, ka A Plague Tale: Requiem ir nonākusi manā sarakstā kā viena no manām gaidītākajām videospēlēm 2022. gadā.

A Plague Tale: Requiem iznāks 2022. gadā uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un PC, kā arī uz Nintendo Switch.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *