Pie jaunās Assassin’s Creed Infinity “strādā talantīgi un radoši prāti”, stāsta Ubisoft

Assassin's Creed Infinity

Ubisoft oficiāli atklāj nākamo Assassin’s Creed ar nosaukumu Infinity, kuru uzskata par “ļoti svarīgu projektu, kas atrodas agrīnā izstrādes stadijā”… 

Šoreiz uzņēmums vēlas izdot vienu lielu projektu, lai to pakāpeniski attīstītu nevis izdot spēli pēc spēles kā Assassin’s Creed gadījumā gadu pēc gada. “Mēs ticam, ka šī ir lieliska iespēja augt franšīzei, kam vairāk uzmanība vērsta uz cilvēku talantiem nevis studijas nosacījumiem,” atzīmē kompānija savā mājas lapā.

Videospēle ir balstīta uz tiešsaisti, kur spēlētāji laika gaitā varēs pabūt vairākos vēstures posmos ne tikai vienā kā Assassin’s Creed ierasts. Spēles pasauli ilgtermiņā atjauninās ar dažādiem papildinājumiem gluži kā Fortnite un GTA Online.

Tikmēr Bloomberg vietne ziņo, ka Assassin’s Creed Infinity ir veidots ar domu, lai tas kalpotu gadiem ilgi. Tā būs masīva tiešsaistes platforma, kurā iekļaus vairākas Assassins Creed spēles, kas būs savstarpēji vienotas. Tās izskatīsies un spēlēsies citādāk.

Assassin’s Creed Infinity var būt lielākais un ambiciozākais projekts franšīzē. Relīzi varam sagaidīt tikai pēc dažiem gadiem, tā liek noprast Bloomberg avots.

Nākotnē gaidāmi jauni papildinājumi Assassin’s Creed Valhalla, kā arī jaunas ziņas par Assassin’s Creed Infinity, kuru izstrādā Ubisoft Montreal un Ubisoft Quebec spēles veidotāji.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Pie jaunās Assassin’s Creed Infinity “strādā talantīgi un radoši prāti”, stāsta Ubisoft”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *