World War 3 spēles veidotāji pēc pusgadu klusēšanas atgriežas un šokē fanus

World War 3 Latvija

“Labas lietas nāk tiem, kas gaida,” rakstīts oficiālajā World War 3 mājas lapā

Vakar spēles izstrādātāji The Farm 51 publicēja jaunu video, kurā klāsta izmaiņas savā garadarbā. Tās ir tik ievērojamas, ka fani reaģē un komentē “pilnīgi kā jauna videospēle”.

“Viens no mūsu mērķiem World War 3 spēlētājiem ir piedāvāt reālistisku simulāciju un baudāmu pieredzi, kuru dēvējam par playable realism,” stāsta video komentētājs.

Ir uzlabotas kartes, kas padarītas interesantākas un dziļākas. Tajās atainotas reālas pasaules vietas kā Smoļenska, Maskava (Krievija), Varšava (Polija) un citas.

Spēlē iekļautas jaunas animācijas un pilnveidota šaušana. Tos spēlētāji jutīs, kad izmantos ieročus, metīs granātu, skrienot, kā arī tēmekļi kļuvuši labāki. Ir iespēja tikt pāri sienām, skriet vēl ātrāk, turot paceltu ieroci vienā rokā, slīdēt, apgulties uz muguras.

Jaunajā versijā būs iespēja izmantot Bacpack funkciju (gluži kā Crysis un Battlefield 2042), kas ļauj spēlēšanas laikā mainīt tēmekli, klusinātāju un citas lietas, lai pielāgotu savām vajadzībām.

Interfeiss ir pārveidots – izņemts liekais, atstāts būtiskais, lai spēlētājiem būtu vieglāk orientēties un iegūt vairāk informācijas par notiekošo.

Video neatklāj, kad jaunais atjauninājums būs pieejams spēlētājiem. Pirmo reizi agrīnā versija World War 3 izdeva 2018. gadā. Spēlē var spēlēt līdz 40 spēlētājiem, kas ataino Trešo pasaules karu.

Pusgadu klusēšana ir skaidrojama ar to, ka World War 3 komanda meklēja spēļu testētājus, lai atrastu kļūdas un kā videospēli padarīt labāku. Patlaban kompānija The Farm 51 pilnā slodzē strādā pie videospēles un laika gaitā sola dot jaunas ziņas.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *