Steam Deck ir pasaules jaudīgākā pārnēsājamā rokas videospēļu ierīce

Steam Deck Latvija

Uz papīra, Valves jaunākās aparatūras jauda ir 2 teraflopi, kas pārspēj PlayStation 4 (1,84 teraflopi) un Xbox One (1.31 teraflopi) spēkus…

Nintendo Switch līdzīgā ierīce Steam Deck var pavilkt jaunākās datora spēles kā Death Stranding, Control un citas 720p izšķirtspējā. “Steam Deck ir kā PC. Tajā tu vari ieinstelēt jebko, ko vēlies,” stāsta Valve dizaineris Lorenss Jangs IGN vietnē

Steam Deck ir apveltīts ar 7 collu LCD skārienjūtīgu ekrānu, kas atbalsta 1280 x 720 rezolūciju, 60Hz atsvaidzes intensitāti un 16:10 malu attiecību.

Pārnēsāmajā ierīcē būs iespēja arī mainīt grafiskos iestatījumus. Valve gan norāda, ka tas ietekmēšot baterijas ilgumu. Proti, ja spēlētājs Portal 2 spēlēs uz 30 kadriem sekundē, tad ierīce bez uzlādes spēs darboties aptuveni piecas stundas. Turpretī, ja spēlētājs spēlēs ar labāku grafiku, tas vairāk samazinās baterijas ilgumu.

Ir pieejamas trīs Steam Deck versijas – 419 EUR, 549 EUR un 679 EUR modeļi. Visas aparatūras piedāvā vienlīdzīgu jaudu grafikā un kadru skaitā. Atšķiras tikai atmiņas daudzums un citi bonusi, piemēram, dārgākais modelis izmanto premium anti-glare etched glass, kas neradīs uz ekrānu liekus atstarojumus sarežģītā gaismā.

Steam Deck plāno izdot šī gada decembrī.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

7 thoughts on “Steam Deck ir pasaules jaudīgākā pārnēsājamā rokas videospēļu ierīce”

  1. Runājot par 679 EUR modeli, kam ir “premium anti-glare etched glass”, cik noprotu, tas ne tikai samazina atstarojumu uz displeja, bet arī neveidojas pirksta nospiedumi, kas ir forši. Varbūt kāds var precizēt, ja kļūdos. Varbūt kāds var dot plašāku informāciju par šo tehnoloģiju, jo internetā neko daudz par to neatradu 😀 .

    1. Šķiet, ka Valve ar Steam Machine labi neklājās, tādēļ meklē jaunus veidus. Jā, interesants gājiens, kā nekā Nintendo Switch labi klājas ar pārdošanas apjomiem, tādēļ neizbrīna Steam Deck.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *