Fani ir dusmās un nemierā par jauno Ubisoft spēli Tom Clancy’s XDefiant

Tom Clancy Xdefiant Latvija

Vakar Ubisoft pārliecinoši atklāja jaunu bezmaksas (free-to-play) videospēli Tom Clancy’s XDefiant. Taču fani nav sajūsmā. YouTube video ir nospiesti jau vairāk kā 10 000 “Nepatīk”…

Viens no iemesliem, par ko Ubisoft spēles cienītāji ir neapmierināti – videospēles nosaukums. Viņi atzīmē, ka XDefiant stilam, izskatam, spēlēšanas veidam nav nekāda sakara ar Tom Clancy’s zīmolu. Tai nevajadzētu atrasties šai spēlei, un Ubisoft tāda veidā cenšas jaunajam projektam pievērst vairāk uzmanības. Tā rezultātā tiek nomelnota Tom Clancy’s reputācija.

Bet Tom Clancy’s XDefiant komanda vēlas uzklausīt atsauksmes, tādēļ aicina interesentus sazināties ar viņiem caur Discord vai Ubisoft forumu. Tajā spēlētāji var izteikt savas domas, lai kopīgi izveidotu spēli, kādu vēlētos spēlēt.

Tom Clancy’s XDefiant ir pirmās personas šaušanas spēle, kur darbība risinās nelielās arēnās 6 vs 6 spēlētājiem.

Pašlaik nav zināms spēles izdošanas datums, taču Ubisoft piedāvā iespēju reģistrēties un tikt pie slēgtās betas spēlēšanas jau 5. augustā uz PC. Vēlāk būs gaidāmi arī citi testi uz vairākām platformām.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Fani ir dusmās un nemierā par jauno Ubisoft spēli Tom Clancy’s XDefiant”

  1. Xbox digitaalajaa veikalaa arii taadaam speeleem kaa Call of Duty,Fifa u.c. ir vairaakumaa speeleetaaju uzrakstiiti vienas vai divu zvaigzhnju review bet shiis speeles tik un taa ir vienas no pirktaakajaam un taa ir katru gadu taa kaa tie Youtubaa nospiestie “nepatiik” neko daudz nenoziimee.Paskaties cik “nepatiik” ir nospiests manis nosauktajaam u.c. speeleem un peec tam paskaties vinju paardoshanas apjomus.😜😜😜

  2. Protams, situācija var būt dažāda, bet domāju, ka tai ir kāda nozīme. Piemēram, 2016. gadā, kad atklāja Call of Duty: Infinity Warfare, teju vai 4 miljoni fani YouTube nospieda “nepatīk” un tikai gandrīz nepilns miljons “patīk”. Tā rezultātā pārdošanas apjomi samazinājās līdz 50% salīdzinājumā ar Black Ops III (2015. gads).

    1. Nuu Infinity Warfare ir sliktaakais COD liidz shim iznaakushais un vinju droshi vien nenopirka daudzi arii tie kas spieda “patiik”.Plus daudzi pirka daargaako versiju kuraa bija iekljauts COD4MW remastered kuru saakumaa atsevishkji nepaardeva un liela dalja speeleeja tikai sho COD4 remasteru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *