GTA Online papildinājums Los Santos Tuners lauž rekordus

GTA Online Latvija, sacīkstes

Grand Theft Auto V ir astoņus gadus veca spēle. Pasaulē tā vēl joprojām ir populāra, ka jaunais atjauninājums Los Santos Tuners spēlē tik daudz spēlētāju, kāds vēl nekad iepriekš GTA Online nav reģistrēts…

Par godu šim notikumam, katrs GTA Online spēlētājs (kas paspēs ienākt spēlē līdz 1. augustam) saņems 250 tūkstošus virtuālus ASV dolārus.

Rockstar Games un Take-Two publiski neatklāj datus (2015. gadā tie bija ap 8 miljoniem interesentu), taču tā vietā dalās ar tvitera ziņu: “Milzīgs paldies mūsu GTA Online komūnai. Los Santos Tuners pievienojās daudz vairāk spēlētāju, kāds iepriekš citos papildinājumos nav bijis!”

Los Santos Tuners lielu uzmanība vērš uz mašīnas kultūru, kā arī iekļautas jaunas misijas, auto, sacīkstes un speciāla vieta LS Car Meet. Tā ir droša telpa bez apšaudes un vardarbības, kur spēlētājs citiem geimeriem var rādīt savu uztjūnēto vāģi.

Piedevām ir iespēja attīstīt savu “tuner” ranku, kas dos tev pieeju jaunām automašīnām, to vizuālajiem un tehniskajiem uzlabojumiem un daudzām citām lietām.

Jāatzīmē, ka 16. decembrī Rockstar Games pārtraukts atbalstīt PlayStation 3 un Xbox 360 konsoles. Tā rezultātā serveri, statastika internetā tiks slēgti spēlēm kā GTA Online, Max Payne 3 un L.A. Noire.

Šī gada beigās iznāks GTA V next-gen versija uz PlayStation 5 un Xbox Series X|S.

Līdz šim GTA V pārdots vairāk kā 145 miljonu eksemplāru, kļūstot par otru vispārdotāko videospēli vēsturē aiz Minecraft (200 miljoni).

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “GTA Online papildinājums Los Santos Tuners lauž rekordus”

 1. Godīgi sakot, esmu šokā. Man jau šķita, ka pārdošanas apjomu temps mazinās un mazāk cilvēki sāk spēlēt GTA Online, lai beidzot cerētu uz GTA 6. Bet pēc Los Santos Tuners “bams!”, lielākais spēlētāju skaitu pieaugums GTA Online vēsturē.

  Tā vien šķiet, ka GTA 6 varam savā dzīves laikā nesagaidīt 🙁 .

  1. Pashi speeleetaaji jau ir vainiigi ka veel nav GTAVI jo pirks GTAV triis reizes.(2013,2014 un shogad)😜😜😜

   1. Ne tikai, ka pērk atkārtoti, bet arī iegulda milzīgus līdzekļus mikromaksājumos.

    Skatīšos, kā izskatīsies GTA V next-gen versija, ja būs labs, noteiktu to pirkšu otro reizi, jo esmu jau noilgojies pēc GTA 😀 . Bet, tanī pašā laikā šī gada beigās iznāk daudz labu spēļu kā Battlefield 2042, Far Cry 6, Call of Duty. Saspringts laiks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *