The Coalition rāda, uz ko ir spējīgs Xbox Series X

Xbox Series X konsole

Gears of War veidotāji The Coalition demonstrē Unreal Engine 5 spēļu dzinēja jaudu – vīziju, kā nākotnē varētu izskatīties videospēles uz Xbox Series X konsoles…

Video ataino Alpha Point demo, kas darbojas uz Xbox Series X. Tajā var saskatīt iespaidīgu apgaismojumu, atspīdumus, ģeometrijas un detaļas reālā laikā.

Zemāk The Coalition dalās ar vēl vienu video, kurā var redzēt, cik reālistiski var izskatīties virtuālais cilvēks spēļu pasaulē.

26. maijā Epic Games izlaida Unreal Engine 5 agrīno versiju, kas ļauj spēļu izstrādātājiem iemēģināt tā rīkus un iespējas. Pilnā versija gaidāma 2022. gada sākumā.

Nav daudz spēļu, kas izmantos Unreal Engine 5 potenciālu. Patlaban uz ievērojamo Epic Games tehnoloģiju būvē Hellblade 2 un, iespējams, nākamo BioShock videospēli.

Spēļu cienītāji prāto, ka šī jaunā tehnoloģija rādīs īstās spējas, ko var piedāvāt jaunās konsoles un datori.

Piezīme: Augstāk redzamie video neataino konkrētu videospēli, bet gan spēļu dzinēju. Par to esmu arī uzrakstījis materiālu “Kā neļaut videospēļu treileriem sevi apmānīt?

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “The Coalition rāda, uz ko ir spējīgs Xbox Series X”

  1. Es te tā padomāju, un sapratu, ka tā pa īstam next-gen spēles tik varam sagaidīt, sākot ar 2022. gadu 😀.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *