Klasiskās Grand Theft Auto spēles atgriezīsies jaunās krāsās

GTA Triloģija

Videospēļu vietne Kotaku lēšs, ka Rockstar Games strādā pie GTA III, GTA: Vice City un GTA: San Andreas jeb GTA triloģijas Remastered versijas. Tās būs pieejamas uz jaunajām konsolēm un iznāks šī gada beigās…

Kotaku avots vēsta, ka GTA Trilogy piedāvās gan oriģinālo, gan jauno grafiku uz Unreal Engine dzinēja. Viņam sanācis uzmest aci un redzējis, ka vizuāli tie ir stipri pārveidoti klasiskā GTA stilā. Interfeiss ir mainīts (piemēram, dzīvības stabiņš, ikonas utt.), taču Rockstar maksimāli vēlas, lai tā līdzinātos PS2 ērai, cik vien iespējams.

Uzņēmums, iespējams, izdos GTA Trilogy atsevišķā produktā, kuru pārdos tikai digitāli. Balstoties uz Kotaku, tad klasiskie GTA iznāks šogad ap oktobri vai novembri uz PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Stadia, PC un mobilajām ierīcēm. Pastāv varbūtība, ka PC un mobilo telefona lietotājiem nāksies gaidīt līdz nākamajam gadam.

Kompānijai ir plāns arī izdot Red Dead Redemption Remastered, taču tas būs atkarīgs no tā, kādus pārdošanas panākumus dos GTA Trilogy Remastered.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

7 thoughts on “Klasiskās Grand Theft Auto spēles atgriezīsies jaunās krāsās”

  1. Pareizi! Atminos, ka vecajos labajos laikos, kad man internets un sociālie tīkli (tādi brīnumi kā Facebook, YouTube parādījās tikai ap 2004., 2005. gadu) nebija, no klases biedriem aizņēmos kodus, kurus piefiksēju un ar PS2 pulti vadīju spēlē, lai dabūtu tanku un dzīvības 😀 .

   Būtu super, ja tie saglabātos arī GTA Trilogy, jo pienāks brīdis, kad gribēsies “pačītot”.

  1. Savā ziņā piekrītu. Bet, ņemot vērā Remaster, Remake popularitāti, kādēļ Rockstar šo iespēju lai neizmantotu un neatgrieztu klasiskos GTA labākā gaismā? Es labprāt gribētu pakavēties atmiņās un nostaļģijās iepriekšējos GTA, vēlreiz to izspēlētu ar labāku kvalitāti 🙂 .

   1. GTa3 un Vice City uz PS2 emulatora man patīk pārspēlēt Savestate dēļ – jebkur un jebkad var saseivot spēli. Protams, ka arī čītu dēļ. Man liekas, ka dažas misijas bez čītiem ir neciešami grūtas, proti, kad laiks ierobežots, policija uz pēdām.

   2. Paskaties savu rakstu atpakaļ, dzīvosim remake un spēle kā serviss laikā?
    Viss ir par cenu, 40-50 eiro par spēli kas man jau pieder? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *