“Viņi taisa treileri, es ceru, ka tas ir GTA 6,” saka aktieris Deivs Džeksons

GTA 6 Latvija

Aktieris un mūziķis Deivs Džeksons savā Facebook profilā publiski atklāj, ka attēlos jaunajā Grand Theft Auto sērijā Captain McClane personāžu…

“Tas ir oficiāli. Es ieņemšu lomu kā policists Captain Mclane jaunajā Grand Theft Auto sērijā. Man ir liels gods strādāt kopā ar profesionāliem un foršiem cilvēkiem. Ja tu esi geimeris, gaidi jaunumus,” stāsta D. Džeksons savā Facebook.

foto: gamesradar

Šo ziņu pamanīja arī uzticamais spēļu nopludinātājs Toms Hendersons, kas iepriekš salīdzinoši precīzi dalījās ar jauno Battlefield un Call of Duty informāciju. Viņš sazinājās ar D. Džeksonu un viņš viņam atbildēja, ka nav pārliecināts vai strādā pie GTA 5 vai GTA 6 spēles, taču atzīmē par iespēju sagaidīt drīzumā jaunu spēles video.

Pēc laika D. Džeksons Feisbukā izņēma laukā šo publicēto vēsti. Taču vēlāk dalījās ar jaunu ziņu, ka ir pārsteigts par cilvēka izrādīto uzmanību no reportieriem un videospēļu žurnālistiem. Tā iemesla dēļ viņš uz laiku bija šo ziņojumu paslēpis. “Tikai mieru, puiši! Spēles veidotāji teica, ka es varu pateikt kādu vārdu. Un tuvākajā laikā būs jauns treileris! Gaidiet to!”

2017. gadā tev, mīļais lasītāj, informēju, ka cits aktieris Tims Nefs nejauši atklāja, ka strādā pie GTA 6. Bet vēlāk skaidrojis, ka tā nav patiesība. Tādēļ patlaban ikvienu informāciju, kas saistīts ap GTA 6 ir jāuztver kā baumas, jo Rockstar Games vēl nav oficiāli apstiprinājuši jaunu GTA spēli.

Pēc jaunākajām baumām Grand Theft Auto 6 neiznāks ātrāk par 2025. gadu un notikumi risināsies moderna laikā Vice City. Tai būs spēles pasaule, kas ar laiku mainīsies.


Atbalsti KONSOLES

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on ““Viņi taisa treileri, es ceru, ka tas ir GTA 6,” saka aktieris Deivs Džeksons”

  1. Papētīju vēlreiz Deiva Džeksona Facebook profilu, un abas ziņas ir dzēstas. Iespējams, ka tiešām viņš ir iesaistīts GTA spēlē.

    Daži spēles mediji prāto, ka tas nav saistīts ar GTA 6, bet gan ar GTA Online. McClane varētu būt atsauce uz “Cietais Rieksts” filmu.

    Jebkurā gadījumā interesanti 😀 . It sevišķi, ka viņš to visu publiski paziņoja. Laiks tikai rādīs, vai tā ir taisnība.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *