Ko par Far Cry 6 saka ārzemju mediji un influenceri?

Far Cry 6 Latvija

Daži izredzētie ir tikuši pie Far Cry 6 spēlēšanas, kurā pabijuši sešas stundas – mazāk vai vairāk. Viedokļi ir dažādi, bet teju vai vienasprātis apgalvo, ka Far Cry 6 nav krasi mainījies salīdzinājumā ar iepriekšējām spēlēm…

IGN:

“Fani, kuri ar Far Cry spēlēm ir pavadījuši daudz laika, liksies, ka Far Cry 6 ir ļoti līdzīgs iepriekšējām sērijām. Taču jaunā spēle arī ievieš jaunas lietas un vēsmas, kas atsvaidzina to.

Cīņas, balstoties uz manas pieredzes pēc pāris stundām, lielākoties darbojas labi, izņemot dažus elementus par ko neesmu sajūsmā,” saka IGN apskatnieks Džons Raiens.

GAMESPOT

“Milzīga pasaule, kurā ir daudz misijas, sprādzieni un apšaudes. Tajā ir vairākas teritorijas, ko iekarot, ieročus, ko dabūt un uzlabot. Bet manī ir sajūta, ka “esmu jau tur bijis, un to jau darījis” kopā ar foršiem un jautriem momentiem. Far Cry 6 piekopj savu formulu, kas šķietami strādā tiem, kuri vēl nav “izdeguši” spēlēt šāda tipa spēles,” atklāj GameSpot apskatnieks Maikls Highams.

VG247:

“Spēlē ir vairākas salas, pilsētas, džungļi, pilis, militāras iekārtas, un guerilla grupējuma nometnes, kā arī dažādas stipri detalizētas lokācijas un dabas skati.

Šoreiz, atšķirībā no Far Cry 5, stāsts ir saistošāks. Guerilla grupējuma dotie darbi ļauj tev justies kā grupas loceklim. Tā rezultātā personāži šķiet aizraujoši, un ar viņiem ir interesanti mijiedarboties,” stāsta VG247 apskatnieks Džeimss Billklifs.

SKILL UP

“Savā sešu stundu spēlēšanas laikā, galveno Far Cry 6 ļaundari Antón Castillo, kuru attēlo aktieris Džankarlo Epozito manīju visai maz. Bet es cerēju viņu redzēt šajā demo, lai zinātu, kādu ietekmi viņš atstāj uz stāstu. Tādēļ nemāku teikt, cik lielu lomu viņš ieņems Far Cry 6.

Vizuāli spēle izskatās labi. Džungļi un daba diži neatšķiras no iepriekšējiem Far Cry, jo spēles pasaules izkārtojums un struktūra līdzinās tam, ko iepriekš esmu redzējis,” klāsta jūtūberis Ostins.

MATIMI0 

“Tev iepriekš ir jāsagatavojas pirms dodies cīņā, citādi atstiepsi kātus. Tu vari ņemt līdzi trīs galvenos ieročus, bet tiem ir jābūt atšķirīgiem, jo konkrētais šaujamierocis var būt neefektīvs pret attiecīgo pretinieku, kamēr cits ņems nost vairāk dzīvības.

Esmu pārsteigts, ka Far Cry 6 ir daudz dažādi ieroču veidi un plašas iespējas, kā tās uzlabot savām vajadzībām un pielāgot savam spēlēšanas stilam,” atzīmē jūtūberis Matimi0.

JAYVEE

“Tas ir savādi, bet atskārtu, cik daudz Far Cry 6 ir dialoga, un tas ir forši. Katrā misijā ir šie dialogi. Tādējādi šķiet, ka spēle dara visu, lai man rūpētu, ko daru un kādēļ.

Turklāt videopēles laikā parādījās vētra. Un tā bija otrā reize, kur pie sevis noteicu “nolāpīts, šī ir ļoti skaista spēles pasaule,” dalās savos iespaidos jūtūberis jayvee.


Šādas pašlaik ir dažas videospēļu mediju un influenceru atsauksmes no pirmajām nospēlētajām stundām. Bet kā tev patīk redzētais Far Cry 6 geimplejs? Kādas ir tavas pārdomas?

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *