Fani Horizon Forbidden West Regalla Edition par 260 EUR izpērk zibens ātrumā

Horizon Forbidden West Latvija

Pēc 2. septembra paziņojuma par iespēju iepriekšpasūtīt Horizon Forbidden West videospēli, īsā laika sprīdī vairākos ārzemju internetveikalos Regalla Edition ir pilnībā izpirkti un nav pieejami…

Arī Sony oficiālajā internetveikalā PlayStation Direct spēles Regalla Edition (260 ASV dolāri) ir izpārdots “out of stock”, kamēr citos internetveikalos kā bestbuy rādas “coming soon”.

Regalla Edition ir pieejams tikai ierobežotā daudzumā. Tajā ir iekļautas PS5 un PS4 digitālās versijas. Speciāla grāmata, statujas, spēles mūzika, īpaši apģērbi varonei Alojai un citi labumi, kas norādīts zemāk bildē:

Regalla Edition Latvija

Interesenti, kuri iegādāsies Horizon Forbidden West spēles Standard vai Special versiju nevarēs no PS4 pāriet uz PS5 versijas. Taču vēlāk Sony mainīja plānus un PlayStation Blog nāca klajā ar ziņu, ka “pāršāva pār strīpu”. Tādēļ “spēlētāji, kuri pirks Horizon Forbidden West uz PS4 par brīvu to varēs atjaunināt uz PS5 konsoles.”

Kompānija piebilst, ka turpmāk PlayStation ekskluzīvās spēles gan digitālā, gan diska formā atjaunināt no PS4 uz PS5 izmaksās papildus 10 ASV dolārus. To sarakstā būs arī nākamais God of War un Gran Turismo 7.

Jaunā Horizon sērija iznāks 2022. gadā, 18. februārī uz PlayStation 5 un PlayStation 4.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *