PlayStation Showcase 2021: karstākās un skaļākās ziņas

Uncharted Latvija

Lai arī PlayStation šovs iesākās lēnām un mierīgi, tad vidus un beigu daļā Sony blieza vaļā jaunas lielbudžeta spēles un pārsteigumus…

Jaunākās ziņas kopsavilkumā:

*Grand Theft Auto V next-gen versija iznāks 2022. gada martā. Spēlētāji var sagaidīt labāku grafiku, mehānikas un dažādus uzlabojumus transportlīdzekļiem GTA Online.

*Uncharted 4: A Thief’s End un Uncharted: The Lost Legacy ir izveidota Remastered versija, kas sauksies Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Tā iznāks uz PlayStation 5 2022. gada sākumā, taču uz PC nedaudz vēlāk

*Spider-Man 2 plāno izdot 2023. gadā ekskluzīvi uz PS5 konsoles. Tajā Zirnekļcilvēkiem nāksies stāties pretī Venom ļaundarim.

*Insomniac Games strādā pie Marvel’s Wolverine videospēles, kuru veido priekš PlayStation 5 konsoles. Projekts atrodas vēl tikai agrīnā izstrādes stadijā.

*God of War: Ragnarok ir oficiāli apstiprināts. Galvenā varoņa Kratosa dēls ir krietni paaudzies un meklē atbildes, it sevišķi, kādu pareģojumu redzēja tēvs par ko nevēlas stāstīt. Spēli paredzēts izdot 2022. gadā.

*Gran Turismo 7 dienas gaismu uz PS5 un PS4 ieraudzīs 2022. gadā, 4. martā. Jaunākajā sērijā vairāk darba ir ieguldīta mainīgajos laika apstākļos, kuri būs vēl ticamāki un reālistiskāki. Spēlē varēs arī mašīnu mazgāt un mainīt tai motoreļļu.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “PlayStation Showcase 2021: karstākās un skaļākās ziņas”

  1. Mani visā pasākumā visvairāk pārsteidza Marvel’s Wolverine! Ļoti patīk filmas. Piedevām Insomniac Games lielisku darbu paveica ar Spider-Man: Miles Morales, tādēļ ticu viņiem, ka spēs radīt satriecošu labu Wolverine spēli! 🙃

    1. Pag, es te kaut ko nesaprotu. Kādā ziņā PlayStation 5 lietotājiem šogad Ziemassvētki nebūs? 😀

      Interesanti, ka Sony izdos vairākas videospēles 2022. gada sākumā.

  2. “Spēlē varēs arī mašīnu mazgāt un mainīt tai motoreļļu”.
    Baigais jau “jaunums”, tas viss jau bija vecajos Gt5 un Gt6.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *