Vai man patīk Call of Duty: Vanguard Alpha?

Call of Duty Vanguard Latvija

Dienā, kad piesēdos pie Call of Duty: Vanguard Alpha, zaudēju laika izjūtu. Bieži sanāca spēlēt ilgāk nekā biju iecerējis. Izmantoju katru dienu līdz pašam beigām, lai vēl uzspētu uzspēlēt jauno Activision brīnumu…

Call of Duty: Vanguard Alpha, kur spēlētāji varēja spēlēt Champion Hill režīmu bija pieejams PlayStation 5 un PlayStation 4 lietotājiem no 27 līdz 29. augustam. Taču atvērto betu, kuru varēs iemēģināt ikviens gaidāms 18. septembrī, kas beigs darbību 20. septembrī.

Pilno spēli izdos 5. novembrī uz PS5, Xbox Series X|S, PS4, Xbox One un PC.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

7 thoughts on “Vai man patīk Call of Duty: Vanguard Alpha?”

  1. Kā norādīja DICE vadītājs Oskars Gabrielsons, tad pandēmijas dēļ – spēles veidotāji strādā no mājām, kas sagādā grūtības.

    Bet, lai kā arī būtu, izdot Battlefield 2042 pēc Vanguard, manuprāt, ir drosmīgs gājiens.

    1. Nu bet protams vainiigs covid19.😜Kaapeec tad Vanguardam vinjsh netraucee.Lai kaa arii buutu nav doma pirkt nevienu jo primaarais man shogad ir NASCAR 21:Ignition un ceru ka to nepaarcels.

    2. Viņi apirsīsies ar visu savu spēlu. Būtu izdevuši kā bija plānots vismaz kādu laiku būtu spēle pie dzīvībās….bet te izdot pēc jaunā CoD:V, nu toč īsti ar galvu Dice nedomā 😁

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *