Konkurss: piedalies un laimē Far Cry 6 vai Deathloop pēc izvēles! (noslēdzies: 10.11.2021)

Konkurss

Konkurss ar divām balvām. Tā Konsoles un LoveGame iesāk oktobra mēnesi, dāvājot ikvienam spēlētājam iespēju laimēt vienu no šīm videospēlēm uz PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S un Xbox One

Konkursa laimētāji ir Raivis Blaksenieks un Jānis Daubergs. Apsveicam! Lielum liels paldies visiem, kas piedalījās. Tiekamies citos konkursos 🙂 .


Viss, kas tev jādara, lai piedalītos konkursā, ir jādodas uz Konsoles Facebook lapu un tajā jāatbild uz vienu foršu jautājumu.

Konkursa laimētāju paziņosim 10. oktobrī.

Piezīme: Laimētājs varēs izvēlēties vienu starp divām spēlēm – Deathloop vai Far Cry 6. Balvās Deathloop ir pieejams uz PlayStation 5, bet Far Cry 6 uz PlayStation 4 un Xbox One. Taču ar PlayStation 4 un Xbox One diska versija tu varēsi bez maksas atjaunināt to arī uz PlayStation 5 un Xbox Series X|S versiju. Šeit sīkāka informācija.

Konkurss tapis sadarbībā ar videospēļu veikalu LoveGame.lv.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

7 thoughts on “Konkurss: piedalies un laimē Far Cry 6 vai Deathloop pēc izvēles! (noslēdzies: 10.11.2021)”

     1. Manās mājās, tik, ja nāc ciemos neaizmirsti paņemt līdzi kakao 🙂 .

      Kika, par ko stress?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *