Sony PlayStation 5 lietotājiem dod iespēju spēli iemēģināt par brīvu pirms to pērc

Death Stranding Latvija

Sony PlayStation 5 konsolei iekļauj jaunu funkciju Game Trials, kas ļauj vismaz piecas stundas par baltu velti iemēģināt kādu videospēli…

Šī funkcija patlaban ir pieejama tikai Lielbritānijā, un tikai divām videospēlēm – Death Stranding Director’s Cut un Sackboy: A Big Adventure.

Death Stranding Trial ļauj spēlēt sešas stundas bez maksas, taču Sackboy: A Big Adventure piecas stundas. Jāatzīmē, ka laika atskaite sākas jau brīdī, kad spēli liec lādēties, nevis laikā, kad to sāc spēlēt.

Taču ir veids, kā to var apiet. Proti, jāizveido jauns PS5 profils no tā paša reģiona, kurā veidots tavs īstais profils un no jaunā profila ir jālejupielādē šīs spēles Trial. Pēc lejupielādes, dodies atpakaļ uz savu īsto profilu un no tā varēsi sākt videospēli spēlēt. Tādējādi laika atskaite nesāksies tad, kad nospiedīsi “Download Trial”.

Iepriekšminētās spēles Trial būs pieejamas līdz 28. oktobrim.


Videospēles par labām cenām var iegādāties caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

11 thoughts on “Sony PlayStation 5 lietotājiem dod iespēju spēli iemēģināt par brīvu pirms to pērc”

 1. nja, interesanti, labprāt sackboy iemēģinātu, bet tik ātri nets nedarbojas lai lejuplādētos spēle un ar tiem profiliem negribās čakarēties, nav nekas grūts, bet tp negribās.

  1. Es ļoti ceru, ka šī funkcija tālāk attīstīties un būs pieejams vairākām spēlēm. Pašlaik šķiet, ka Sony ar to eksperimentē 🙂 .

   Bet, jā, man arī paietu brītiņš, lai spēle lejupielādētos.

 2. Es šito nezinot pāris dienas atpakaļ nokačāju Sackboy,10 min uzspēlēju un bij jāiet prom,vakarā atbraucu gribēju spēlēt un viss jau beidzies. Tagad zināšu,kā darīt ar death stranding.

 3. It kā kruta, bet nesaprotu, kāpēc nevar to piekopt kā standartu,- visas spēles līdz 2h kopš lejupielādes brīža var atgriezt. Nevajag nemaz 6h (dažām spēlēm tā jau ir liela daļa no stāsta). Līdzīgi kā to piekopj Steam un Epic.
  Tēma noteikti jau ir nojāta pa visiem komūniem, bet nu man šitas reāli besī un par pāris simtiem € esmu “iepircies”, kad saprotu, ka spēle man galīgi nevelk un vairs to nespēlēju.
  Tagad vienkārši šaubīgās spēles nepērku, vai arī piratizēju uz pc. Lasīt atsauksmes un skatīties stundām youtube video ar gameplay- galīgi nav laika.

  1. “Lasīt atsauksmes un skatīties stundām youtube video ar gameplay- galīgi nav laika.”

   Ja šī lieta aizies uz urrā un būs visām spēlēm, tad zūd jēga no apskatniekiem, kas veido spēļu apskatus. Pašam izmēģināt spēli ir daudzkārt labāk, lai saprastu, kāda tā ir nekā klausīties kāda cita viedoklī 😅 .

 4. Spēlēt kampaņu no 20h līdz 80h ir laiks, bet diviem apskatiem, kuri vidēji ir 10-15min garumā, nav laiks – interesanti, interesanti.
  Pirmo reizi dzirdu, ka kāds skatās spēles apskatus stundam ilgi… 😀 😀 😀

  1. Jū, vecīt, noskatoties jūtūbā video tu iegūsti pilnīgu priekšstatu par spēli un tas pa lielam ir tas pats, kas spēlēt kampaņu.
   Bet, ja pelēkā masa tev buksē, tad paskaidrošu saprotamāk un bez ironijas- ātrāk un ērtāk ir pašam uz īsu brīdi spēli patestēt nevis rakt info interneta plašumos, kur apskatniekiem viedokļi ir ļoti dažādi.
   Cik tepat forumā lasīts “ups, nopirku spēli un izradījās sūds”, vai “nu, man šitā izskatās pēc sūda un labāk nemaz nemēģināšu!”.

 5. 😀 😀 😀 Man pelekā masa buksē!!! Bet es tā pat nesaprotu, kā es varu gūt kādu priekštatu par spēli, paspēlejot to kādu brīdi! 😀
  Man tā masa laikam savādāka kā Tev, “vecīt” un man pietiek ar diviem youtubes video, lai saprastu, vai es to speli gribu, vai negribu.
  Līdz šim, ņemot visu jauno startā, divas reizes esmu vīlies – nejūtu, ka man tas būtu liels zaudējums.
  Bet ja spēles ņem uz atlaidēm, vai gaida algas dienas, tad “vecīt”, laikam Tev piekritīšu…

  1. Vai jaunā spēle būs laba? Noskaties video! Gribi noskatīties jaunu filmu? Noskaties video! Vai jaunais auto būs gana? Noskaties video! Gribi jaunu telefonu? Jā, tu saprati pareizi, video!
   Tas, ka esi preorder palaistuve un apēdīsi visu ko tev iebaros, nenozīmē, ka citi ir tādi paši. Man bibliotēkā ⅓ ir ar nepiemērotu saturu un demo/trial šo atrisinātu.
   Apskati un viss kas ar to saistās var pastāvēt paralēli.
   But hey, vakarā noskaties video un palasi krievu forumā čo pa čom!

   1. daudz ērtāk ir burtiski izklišķināties cauri kādam gameplay video, nevis čakarēties ar triāla vilkšanu, tikai lai pēc tam saprastu, ka spēle nepatīk.
    ja tu neesi preorder palaistuve un tev bibliotēkā ⅓ ir ar nepiemērotu saturu, tad tev nevis pelēkā masa buksē, bet vispār neeksistē

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *