Internetā klīst uz nebēdu Grand Theft Auto Trilogy Remastered noplūdusī informācija

Grand Theft Auto triloģija

Cilvēks ar segvārdu alloc80r GTA forumā un lietotājs tviterī GTANet atklāj jauno Grand Theft Auto triloģijas Remastered logo, trofeju/ačīvmentu ikonas un, ka tās pasniegs The Definitive Edition formā…

Grand Theft Auto triloģijas logo:

Grand Theft Auto triloģijas trofejas/ačīvmentu attēli:

Par GTA Trilogy Remastered ticamību rada arī tvitera lietotāja Ben paustā informācija, kur viņš caur jaunāko Rockstar Games Launcher atjauninājumu uzzināja par Grand Theft Auto III, San Andreas un Vice City esamību.

13. augustā ziņoju, ka Kotaku vēstīja, ka Rockstar Games strādā pie klasiskajām GTA spēlēm, lai tās izdotu uz Unreal Engine spēļu dzinēja. Tos plāno nogādāt veikalos šī gada beigās uz PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch un Stadia. Taču vēlāk uz PC un mobilajām ierīcēm.

Vērts piebilst, ka 22. oktobrī GTA III videospēle svinēs savu 20. gadu jubileju, un Rockstar sola, ka ap šo laiku pārsteigs fanus ar jaunumiem.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

13 thoughts on “Internetā klīst uz nebēdu Grand Theft Auto Trilogy Remastered noplūdusī informācija”

  1. Baumo, ka oktobris vai novembris, bet pagaidām Rockstar Games neko oficiāli nav apstiprinājuši.

   Domāju, ka beidzot tas viss nāks gaismā 22. oktobrī.

   NASCAR, pieļauju, ka tas tev būs day one pirkums?

    1. Ar mani ir līdzīgi 🙂 . Jāskatās, ko Rockstar būs sadarījuši un kā GTA Trilogy izskatīsies.

     Bet jebkurā gadījumā arī noteikti iegādāšos nostaļģijas pēc.

  1. Upss ignorējam linku, laikam vēl neesmu pamodies! 😀 Tā ir PS2 versija (tieši šis links). Bija leak no viena lietotāja, kurš bija jau labu laiku atpakaļ uzodis PS Store informāciju par Trilogy eksistenci un cenu, bet cik, tagad skatos visādos resursos Rockstar un Sony, diezgan, ārti visu noslēpa.
   Man jau likās, kā viss parāk skaisti man atradās! 😀 😀

   1. Izdomāju tomēr pameklēt, kur es to varēju tomēr visu redzēt , bet nekā neatradu vairāk… bet kamēr ložņāju atradu paris interesantus momentus.
    Piemēram instant-gaming.com pie sevis norāda, kā GTA Trilogy jau būs 22. oktobrī (https://www.instant-gaming.com/en/9362-buy-grand-theft-auto-the-trilogy-remastered-pc-game-rockstar/). Protams, maz ticams… 😀

    Un theverge.com minēja intersantu faktu, bet tas vairāk, kuriem patīk pirmās, klasiskās versijas!

    “Rockstar says that we’ll find out more about the collection of games in the coming weeks. But ahead of the launch, it’ll begin removing existing versions of each title from digital storefronts next week, so pick those up if you want them before you no longer have a chance.”

    Tāpēc, ja gribāt uz atmiņas klasiskās daļas, tad pēdējais laiks to izdarīt! Protams, tas nenozīmē, kā viņas vispār nevarēs nekur dabūt, jo ir “tautas” metodes… ja saprotat par ko es runāju! 😀

    1. EdgeOff, paldies par papildus informāciju 👍 . Cik man zināms (balstoties uz kotaku), tad Rockstar plāno GTA Trilogy izdot tikai digitāli.

     Jā, to arī lasīju, ka pašreizējās klasiskās GTA versijas Rockstar ņems laukā un tā vietā liks jaunās, taču, GTA Trilogy ļaus spēlēt gan ar uzlabotu grafiku (Unreal Engine), gan uz klasiskā vizuālā noformējuma.

     22. oktobris kā relīze varētu būt ticams. Bet viens skaidrs, šī gada beigās būs 😀 .

     Starp citu, tu kolekcionē spēļu diskus? 🙂

     1. Jaaa… es arī to Kotaku rakstu lasīju, un tas skumdina. Bet ka skan vecā parunā – “Cerība muļķa mierinājums.” 😀 Kas to, lai zin varbūt kādreiz Rockstar atcerēsies, kā starp viņu spēlētājiem ir tie, kas fiziskās kopijas labprāt nopirktu, bet kā jau teicu… 😀

      Ja to es zinu, tas vairāk bija tiem, kas turās pie “old school” lietām. Piemēram, speedruner’iem, kuriem spēles kodols vajadzīgs, vai kaut kas uz to pusi. LV varbūt tas nebūtu tik aktuāli, bet nu varbūt kādam. Zinu vienu cilvēku personīgi, kam tas varētu interesēt, nebrīnos ja jau saglabājis visu paris nesējos! 😀

      Beidzot! Pat ja nav 22. oktobris, tāpat tas nav GTA V un man jau ar to pietiek! 😀

      Ja, kaut kā pāris gadus atpakaļ uznāca azarts salabot savu bērnības PS1 un ar to tas neapstājās. 🙂 Pēc tam viena spēle, otra konsole un tā aizgāja. Protams, ar ārzemju kolekcionāriem salīdzināt nevar, bet palauzt galvu, kur to visu likt, gan pēdējā laikā nākas.
      Ahh vienīgais BREXIT un nodokļu reformas pasta sūtījumiem, diezgan, visu sabojāja, un labi sāli uz rētām pieber tirgotāji, kas cenas met līdz debesīm. UK bija laba valsts, kur visu varējo super lēti dabūt. Protams, vēl ir Vācija un citas EU valstis, bet tur zem PS3 paaudzes, bieži vien, nav angļu valodas, un man tomēr viņas patīk spēlēt nevis tikai krāt!
      Tāpēc biežāk sanāk pirkt kaut ko aktuālu un atstāt novārtā veco labo (nezinu, kāpēc, bet dievinu PS1 grafiku, kaut kāds nesaprotams šarms 😀 ). Plus, protams, laika trūkums, citas nodarbes, ģimene utt. un ar to mazumiņu jau liekas labam laikam pietiks. 🙂

  1. Katrā kolekcijā ir atrodams kaut kas labs. Galvenais vienmēr krāt un saglabāt to, kas tiešām liekas interesants. Lai cik man patiktu, brīvajā laikā, padzenāties kādai spēlei pakaļ, tomēr zinu savas robežas, tāpēc kolekcijā ir lietas, kuras tiešām vēlos uzspēlēt! 🙂 Bet tas ir forši, kad uzzini par kādu vēl kolekcionāru, LV, diemžēl, cilvēki, bieži vien, kautrējas stāstīt par to. 🙂

   Nejaukas ziņas! ļoti nejaukas ziņas! 😀 Laikam cerēju biki mazāku cenu, bet nu par trīm remastered spēlēm, principā saprotams no kurienes tās nāk. Daži atļaujas neko, gandrīz, neuzlabot un izlaist, kā Full price spēli, šeit tomēr ir Rockstar, un lai kā viņi mani, pēdējā laikā, nekaitinātu, tomēr spēles viņiem vienmēr augstā līmenī, šajā gadījumā kvalitātes kontrole.
   Hmm… varbūt nopirkt GTA3 uz PS2 (San Andreas un Vice City jau ir) un ielēgt nostaļģijas režīmu. 😀 Bet nu jokus pie malas. Droši vien, nogaidīšu! It īpaši, kā baumo, kā fiziskai kopijai cerība tomēr ir un principiāli neesmu gatavs maksāt tik daudz par digitālu produktu. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *