Uzmetam aci Far Cry 6: diktators un sociopāts Antón Castillo ir klāt!

Far Cry 6 Latvija

Brīdī, kad vīrs vārdā Antón Castillo nāk lejā pa kāpnēm visi apklust…

Paldies par spēli saku videospēļu veikalam LoveGame

Far Cry 6 ir pirmās personas šaušanas, asa sižeta un piedzīvojumu videospēle. To izstrādā Ubisoft Toronto un izdod Ubisoft kompānija. Videospēli iznāca 7. oktobrī uz PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Stadia, Amazon Luna un PC.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Uzmetam aci Far Cry 6: diktators un sociopāts Antón Castillo ir klāt!”

 1. Ļoti patīk Far Cry sērija. Mīļāka daļa ceturtā, bet principā, katrā daļa var atrast kaut ko, kas piesaista! Bet skatoties gameplay video un dažādus review, saprotu kā Far Cry 6, pagaidām, nekā stipri iespaidīga nav. Iespējams, Ubisoft mārketings kārtējo reizi lika noticēt, kā šoreiz būs kaut kas jauns, bet, diemžēl, vecais Ubisoft stāsts turpinās. Pat grafika liek mazliet vilties un, to saka cilvēks, kurš spēle PS1 spēles. Vienkārši treileros bija viss daudz iespaidīgāks. Bet nu grūti spriest, parasti es pirms izteikt vērtējumu izeju spēli pats, kā teici -Far Cry nevar iepazīt pirmajā stundā. Far Cry ir sērija, kuru neizlaidīšu!

  1. Man arī patīk Far Cry franšīze. Mana mīļākā ir Far Cry 3 🙂 . Far Cry 4 arī ir okay, tikai šķita pēc stipras FC3 kopijas.

   Esmu nospēlējis vairāk kā piecas stundas, un varu teikt, ka tikai tagad Far Cry 6 beidzot mani ir tā pa riktīgo ievilcis. Visvairāk izbaudu, vazājoties pa spēles pasauli un meklēt dažādas lādes, lai dabūtu jaunu apģērbu, aksesuārus, ieročus un dažnedažādus uzlabojumus.

   Teikšu, ka grafika nav slikta. Manām acīm patīk, un uzskatu, ka Far Cry 6 ir līdz šim vizuāli skaistākais Far Cry.

   Arī rodas šaubas, ka mārketings ar visu Džankarlo Espozito priekšgalā būs stipri labāks nekā videospēle kopumā. Bet to jau varēs pateikt, kad piebeigs stāstu. Patlaban nesteidzos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *