Vai Battlefield 2042 nesagaida Cyberpunk 2077 graujošais liktenis?

Battlefield 2042 Latvija

Piektdien, no plkst. 22.00 līdz 2:00 naktī četras stundas no vietas spēlēju Battlefield 2042 Betu. Četras stundas jautrības, pārsteigumi, smiekli un vienlaikus nepatika. Spēlē ir ļoti daudzas tehniskas ķibeles, kurus nevaru ar kalkulatoru saskaitīt…

Cilvēki lēšs, ka tā ir tikai beta, kas neatspoguļo pilnās spēles versiju. Taču es uzskatu, ka beta ataino 90% spēli, kāda tā būs gala rezultātā. Lai arī EA un DICE kompānijas liek noprast, ka beigu versijā šīs problēmas nebūs, mani pārņem šaubas, vai šīs nepilnības izlabos mēneša laikā.

DICE vajadzētu pādomāt, vai izdošanas datumu nav nepieciešams pārcelt uz vēlāku laiku

Brīžiem ekrānā kaut kas spilgti mirgo. Kāds lec ar izpletni un gaisā sastingst. Vienreiz mans pauris izgāja cauri zemei un redzēju neizprotamo. Tāpat karavīri ļoti ātri pārvietojas un skrien pārdabiski, ka ar snaiperi dažreiz grūti notēmēt un nošaut. Cilvēku kustības ir saraustītas un izteikti nedabiskas. Beta atstāj iespaidu, ka spēle nav gatava.

Battlefield 2042 spēles gļuki

Ļoti reti Battlefield 2042 mani pārsteidza, jo labi var just jau zināmas mehānikas un spēlēšanas stilu kopš 2011. gada. Ja godīgi, jaunākā Battlefield videospēle manāmi neatšķiras no Battlefield 3 un Battlefield 4. Tā pati trulā šaušana, skraidīšana un haoss.

Battlefield 2042 – manī vēl vīd cerība

Bet šī trulā šaušana, skraidīšana un haoss ir kļuvis labāka. Citādi četras stundas no vietas nespēlētu. Man, izņemot tehnisko stāvokli, spēle patika un aizrāva. Iegrimu azartā. Arī grafika gāja pie sirds, kas pārsteidza ar to, ka pat vairāku kilometru attālumā var skaidri saskatīt pretiniekus, kuri izskatās kā mazas skudras. Mainīgie laika apstākļi, kur vienā mačā var spīdēt tikai saule, bet citā saule nozūd aiz mākoņiem un nāk pamatīga vētra ar tornādo priekšgalā. Lieli sprādzieni, no kā atvēru muti un uz brīdi aizmirsu to aizvērt.

Battlefield 2042 beta bija ļoti skopa salīdzinājumā ar Call of Duty: Vanguard, jo tajā bija pieejamas vairākas kartes un režīmi. Taču Battlefield 2042 tikai viens režīms un viena karte. Tādēļ vēlos zināt, kā videospēlē izskatās citas lokācijas, kāds ir Hazard Zone un Portal, kā arī, kā ir spēlēt manu iecienītāko režīmu Rush, jo Conquest man nekad paticis – no visurienes nāk pretinieki.

Battlefield 2042 videospēle

Cyberpunk 2077 2020. gadā 10. decembrī piedzīvoja neapskaužāmu situāciju – tehniskās kļūdas juku jukām, ka pat Sony spēli izņēma laukā no PlayStation Store. Es ļoti ceru, ka ar Battlefield 2042 tā nenotiks un tie gļuki ir tikai betas dēļ. Taču, ja tiešām spēle ir šādā stāvoklī, es gribu cerēt, ka DICE nepieļaus CD Projekt Red kļūdu un relīzi pārcels, lai Battlefield 2042 palikušos robus noslīpētu kā dimantu un to droši varētu nogādāt fanu rokās.


Videospēles par labām cenām var iegādāties spēļu veikalā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Vai Battlefield 2042 nesagaida Cyberpunk 2077 graujošais liktenis?”

  1. Vai esi spēlējis CP 2077? Esmu pavadījis 80 h un faktiski neviena problēma… ja salīdzina a BF tad CP ir kārtu labāks!

    1. Tā jau nu gan nav, Cyberpunk 2077 netrūka dažādu problēmu, bet izstrādātāji ļoti aktīvi strādāja pie to novēršanas. Toties BF2042 ne ar ko īpašu neizceļas un man, kā skatītājam izskatās pēc reskinota BF3 vai BF4.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *