Rockstar Games turpinās attīstīt GTA Online

GTA Online Latvija

Aizparīt GTA III svinēs 20. gadu jubileju. Fani baumo, ka ap šo laiku Rockstar Games atklās GTA 6 un redzēsim gaismā Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Bet, neskatoties uz to visu, Rockstar nav ne mazāko domu apstāties pie GTA Online

Kompānija ievieš izmaiņas GTA Online, kur spēlētāji nevarēs piekļūt visām misijām (jobs) uzreiz, bet gan noteiktām konkrētajos laikos. “Mēs ne tikai atbrīvosim vietu jaunām misijām un režīmiem, bet arī uzlabosim spēles matchmaking starp spēlētājiem,” rakstīts Rockstar mājas lapā.

Tāpat uzņēmums meklē jaunus veidus, kā uzlabot GTA Online pieredzi 2022. gada martā uz PlayStation 5 un Xbox Series X|S gan jauniem, gan pašreizējiem spēlētājiem.

Vēlāk šajā gadā, Rockstar sola “vienreizēju un piedzīvojumiem bagātu GTA Online, kurā tev būs jāpalīdz zināmām kontaktpersonām un pazīstamiem draugiem biznesā.”

Pašlaik Rockstar Games ir ļoti skopi par GTA: The Trilogy, GTA Online gaidāmajiem pārsteigumiem, GTA V next-gen versiju un it sevišķi par nākamo GTA, kas vēl oficiāli nav apstiprināts. Taču uzņēmums vairākkārt ir norādījis, ka šī gada beigās būs daudz jaunumu.


Videospēles par labām cenām var iegādāties spēļu veikalā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “Rockstar Games turpinās attīstīt GTA Online”

    1. Ej nu ej, pašlaik fani, informācijas nopludinātāji un citi avoti prognozē, ka GTA 6 iznāks ap 2025. gadu, cerams 😀 .

      1. Rockstar ir uzņēmums, pie tam ļoti liels, un viņu motivācija noteikti ir peļņa. Kamēr esošā GTA spēle un tās tiešsaistes režīms Rockstar dod vērā ņemamus ienākumus, viņi nav pārāk motivēti ieguldīt laiku un līdzekļus jaunā spēlē. Es, protams, neesmu insaideris un šīs ir tikai manas domas, bet ja man būtu uzņēmums, kura viens no zināmākajiem produktiem vēl joprojām ienes pamatīgu peļņu, es pārāk negribētu ieguldīt uzņēmuma līdzekļus šī paša produkta aizstājējā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *