Uncharted filmas treilerī neatpazinu nevienu varoni, izņemot, Kloī Freizeru

Uncharted filma

Skatos Uncharted filmas treileri un nekādi nevaru atpazīt Neitanu Dreiku. Uzlieku brilles uz acs, bet arī tas nepalīdz. Taču, kad ieraugu aktrises Sofijas Teilores tumšās acis, uzreiz manas smadzenes saprot, tā ir Kloī!…

Zinu, ka filma stāsta notikumus pagātnē, kad Neitans Dreiks (Toms Hollands) vēl ir “zaļš gurķis” un Viktors Salivans (Marks Volbergs) vēl nav uzspējis izaudzēt savas ūsas. Taču filmā viņi ir tik sveši, ka vizuāli nekādi nevaru ar viņiem radīt saikni. Bet manās acīs Kloī kaut kā šķita pazīstama. Viņa ir vienīgais personāžs, kas līdzinās Uncharted videospēles tēliem, jo arī spēlē Freizerā staro līdzīgs šarms.

Kāds man teiks “piķis un zēvele, bet tā ir filma!”, un viņam taisnība. Filmā redzam dzīvas cilvēka sejas nevis virtuālas, tādēļ par ko jābūt izbrīnītam. Vienīgi… varbūt Sony varēja piemeklēt aktierus, kas vairāk līdzinās Neitanam un Viktoram, bet, ko es saprotu. Toms un Marks ir Holivudas aktieri, kurus saodīs un atpazīs pa gabalu. Iespējams, viens no iemesliem, kā filmai piesaistīt vairāk auditorijas.

Taču filmas treileris nav slikts un, par laimi, tajā var saskatīt patīkamas atsauces uz videospēli. Piemēram, treilera sākumā tā foršā melodija. Izteiciens “oh crap!” Slavenā misija, kur kravas lidmašīna lido virs tuksneša un no tās krīt laukā kastes, kā arī pats Dreiks. Arī treilerī ir līdzīgi, un rada foršu sajūtu, jo “es šo spēlē biju pieredzējis”.

Naughty Dog līdzprezidents Nīls Drakmens PlayStation Blog atzīmē, ka filmas režisors “Rubens Fišers Uncharted ekranizāciju ir veidojis gan īstiem faniem, gan tiem, kuri vēl nav pazīstami ar šo franšīzi. Viņš tic, ka šī jautrā un asu sižetu pilnā filma izklaidēs abas auditoriju daļas.”

Ja es iešu uz kino, tad šī filma būs jācenšas skatīties tā, lai to nesalīdzinātu ar videospēli, citādi noteikti palikšu bez matiem. Būsim atklāti, īstais Neitans un Viktors, kā arī pārējie ikoniskie Uncharted tēli vienmēr ir un būs videospēlē.

Uncharted filma kinoteātros parādīsies 2022. gadā, 18. februārī.


Videospēles par labām cenām var iegādāties spēļu veikalā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *