Jaunākās Resident Evil filmas rakstnieks Johannes Roberts sola šaušalīgu spēles ekranizāciju

Resident Evil Welcome to Raccoon City filma

Brīdī, kad Resident Evil: Welcome to Raccoon City filmas treilerī ieraudzīju Nemesis, man uzreiz gribējās skriet uz savu istabu, paķert segu un palikt tur līdz rītdienas saullēktam. Halovīni tuvojas nudien…

Filmas rakstnieks un direktors Johannes Roberts video ir izteicies, ka, veidojot filmu, ir izrādījis cieņu un godu videospēlei. “Šajā filmā mēs satiekam visus ikoniskos tēlus no Resident Evil spēlēm. Filmā ir paņemtas vairākas detaļas no spēles kā burgera ēšana, precīzs smagās mašīnas un policijas iecirkņa atainojums,” runā J. Roberts.

Tāpat viņš atklāj, ka vēlas šo filmu padarīt bailīgu, jo šī ir šausmu filma. “Tajā nepārtraukti līs. Būs tumsa un bailes”. Tādēļ varam sagaidīt baiļu auru, zosādu pilnu atmosfēru nevis kārtējo asa sižetu, kur zombijus slaktē kā mušas vasarā. Pat, ja treilerī Nemesis ieraudzīju uz sekundi, man ar to ir pietiekami, lai saprastu, ka sirds sitīsies straujāk ik uz katra stūra.

Kaut arī daļa, tai skaitā es, neesmu apmierināts, ka Toms Hollands Uncharted filmā atveido Dreiku un Marks Volbergs Salivanu, jo viņi vizuāli nelīdzinās videospēles tēliem, tāpat līdzīgi ir ar jauno Resident Evil filmu, J. Roberts IGN intervijā atzīmē, ka viņam tas nav svarīgi. Viņam ir ļoti svarīgi atrast aktieri, kas tiešām var personāžā ieguldīt patiesu garu un enerģiju.

“Vienkārši piemeklēt aktieri, kas izskatās kā videospēles varonis, pielāgojot tam tādu pašu frizūru un drēbes, ir lielākā kļūda spēles adaptācijās. Tā vietā mēs skatītājiem varam piedāvāt to, ko filma spēj labāk par virtuālo pasauli – izveidot trīsdimensionālu tēlu, ar ko tu tiešām vari radīt saikni un ticēt,” stāsta J. Roberts.

Pēdējā laikā pilnā sparā videospēles piedzīvo ekranizāciju. Resident Evil kinoteātros iznāk jau 24. novembrī, un nākamgad 18. februārī Uncharted. Tāpat kā Uncharted, tad arī jaunā Resident Evil filmas treileris man patīk. Sākumā bija šaubīgi, bet beigu daļa aizķēra – Nemesis mani pārliecināja un viņš izskatās sasodīti atbaidošs. Šķietami briesmīgāks par Venom.

Pašlaik no J. Roberta teiktā var noprast, ka filma būs laba un, iespējams, labākā, kāda jebkad radīta, jo daudz iedvesmas un atsauces ir ņemtas no Resident Evil videospēlēm, it sevišķi, no Resident Evil 2 Remake, kā arī cieši sadarbošanās ar Capcom. Izklausās skaisti, bet cik skaisti, to paši 24. novembrī varēsim noskaidrot.


Videospēles par labām cenām var iegādāties spēļu veikalā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

9 thoughts on “Jaunākās Resident Evil filmas rakstnieks Johannes Roberts sola šaušalīgu spēles ekranizāciju”

   1. Gan jau tas, ka Tu scenārija autoru sauc par filmas rakstnieku. Nu nevar pilnīgi visu pēc kārtas tulkot precīzi viens pret vienu. Valodas tā nedarbojas, Oskar.

    1. Ja jau tu apgalvo, ka valodas tā nedarbojas, tad kādēļ komentāros “Tu” raksti ar lielo burtu? Ar lielo burtu “Tu”, “Tev”, “Jūs” raksta vēstulēs un apsveikumos.

     1. Ikdienā daudz sazinos ar e-pastu palīdzību, kur personu vietniekvārdus ierasts rakstīt ar lielo burtu. Ieradumam liels spēks.
      Tev gan ir interesanta pieeja – manā komentārā norādi uz kļūdu, bet savos rakstos kļūdas ignorē. Slinkums? Vienaldzība? Ietiepība?

 1. Galīgi neuzrunāja. Paula W.S. Andersona Resident Evil (2002) ir daudz labāks, skatamāks, baisāks un interesantāks. Treilerī zombiju dobermaņi un monstri jau izskatās sūdīgi, aktieri nezināmi, stāsts atkal par to kā viss sākās. Tagad vispār grūti uztvert filmas, kuras tiek veidotas pēc spēles.

  1. Thunder, paldies par komentāru, kas ir par tēmu 👍 .

   Jā, tie zombiji arī man šķita savādi, bet tas Nemesis līdzīgais gan ir iespaidīgs. Un tas, ka ir citi nezināmi aktieri, domāju, ka ir tikai labi. Jo ne vienmēr Holivuda zvaigznes spēs personāžu atainot vienreizēji. Dažkārt to labāk izdarīs aktieris, par kuru neviens nav dzirdējis.

   Ne velti filmas direktors J. Roberts ir teicis, ka viņam svarīgi ir atrast cilvēku, kas tiešām spēj tēlu radīt dzīvu un ticamu. Kaut gan filmā bija viens zināms un populārs aktieris Nīls Makdonahs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *