Far Cry 6: El Presidente Antón Castillo ir visur un mūs vēro

Far Cry 6 Latvija

Nolāpītie Antón Castillo pakalpiņi. Visus vācu nost pēc kārtas. Kad darbiņš izdarīts un beidzu Far Cry 6 spēlēt, piepeši reālajā dzīvē man atnāca e-pasts no El Presidente kunga…

Tajā ir rakstīts: “Apsveicu! Tu domā, ka esi kaut ko no manis paņēmis. Tev ir jāsaprot, ka šī sala plūst manās asinīs. Es esmu Jara.”

Un tad es nodomāju, šim gan šķirmis aizbraucis. Un tad es sāku prātot, vai Castillo neeksistē realitātē?

Ievelkot gaisu krūtīs un iedzerot tēju aiz uztraukuma, atskārtu, ka tas ir Ubisoft asprātīgais mārketings, jo man e-pasts atnāca infografikas veidā, kas parāda tavu spēles progresu. Citiem spēlētājiem tas nepatīk, jo mēdz saņemt dažādas citas piezīmes no Castillo vīra.

Proti, ja esi spēlējis vien pāris stundas Far Cry 6, un vēlāk atmeti ar roku, vari sagaidīt digitālajā pastā skaistu vēstuli. Vēstulē Castillo pasakās tev par to, ka devi viņa rokās Jara salu un viņš var mierīgi izrādīt civiliedzīvotājiem savas rūpes (un repliku “tu vari būt labāks par šo”, tādējādi motivējot spēlētājus atgriezties videospēlē). Kaut gan zinām, ka patiesībā viņš ir traks ar savu politisko režīmu un vīziju, jo tie, kuri nepakļaujas – nogalina. Tādēļ es, atšķirībā no citiem, to nepieļaušu un viņu gāzīšu no mīkstā ādas beņķa, johaidī! Par taisnīgumu jācīnās, tā vismaz darīja Makss Peins.

Ubisoft uz to arī ir reaģējis un IGN atbildējis, ka “Far Cry 6 spēlētājiem nosūtītie e-pasti ir radīti, lai jautrā un interesantā veidā caur El Presidente tēlu viņiem atgādinātu, ka ir jāatgriežas Jarā. Mēs dzirdējām kopienu un esam dalījušies to raizēs ar El Presidente. Un ziniet, Chorizo trakoti pietrūkst tevis.”

Tā rezultātā, es neko sliktu vai neētisku nesaskatu Ubisoft mārketingā, kur cilvēkiem sūta e-pastus it kā pats Antón Castillo tieši ar tevi runātu. Tas tikai piedod odziņu un rada spēcīgāku atmosfēru, kā arī saikni ar ļaundari, kurš mums ir jāaptur. Ja spēlētājam nepatīk spēle, viņš šo ziņu vienkārši ignorēs vai neliksies ne zinis. Un tiem, kam ir kaut kāda interese, tad šī Castillo vēsts ir kā otra iespēja spēlētājiem pārliecināties, vai tiešām Far Cry 6 ir metams konteinerī.

Es tā saku, jo aptuveni pirmās piecas stundas Far Cry 6 ir diezgan nepārliecinošas. Man nepatika un to ievadu varēja vispār izgriezt un dot spēlētājam uzreiz brīvību. Tikai pēc piecām stundām videospēle sāk spīdēt un raisīt atkarību, jo katru dienu vēlos spēlē atgriezties, kaut ko izdarīt, atrast, dabūt un meklēt. Papildus cenšos tam visam līdzi pildīt arī stāsta misijas un nolikt gar zemi Castillo, lai Jarā būtu miers un beigu beigās varētu izveidot apskatu.


Videospēles par labām cenām var iegādāties spēļu veikalā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *