Xbox Game Pass lietotāji varēs spēlēt Battlefield 2042 jau 12. novembrī bez maksas

Battlefield 2042 Xbox Game Pass abonaments

Xbox Game Pass lietotāji varēs ne tikai spēlēt nedēļu ātrāk par pārējiem mirstīgajiem, bet arī par brīvu Battlefield 2042

Tiesa, te ir viens āķis. Viņi varēs iemēģināt spēles trial versiju 10 stundu garumā tāpat kā EA Play abonētāji. Pēc tam jauno Battlefield varēs turpināt, ja spēli nopirks par pilnu summu.

Tie cilvēki, kuri iepriekšpasūtīs Battlefield 2042 Gold vai Ultimate Edition, arī varēs spēlēt videospēli 12. novembrī un viņiem nav laika ierobežojuma.

Battlefield 2042 iznāks 19. novembrī uz PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One un PC.

Vērts piebilst, ka straumēšanas servisi kļūst arvien populārāki, jo gan Xbox, gan PlayStation pēdējā laikā piedāvā lielas videospēles. Proti, Xbox Game Pass tieši spēles iznākšanas dienā no Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition atsevišķi varēs baudīt Grand Theft Auto: San Andreas 11. novembrī. Savukārt caur PlayStation Now būs iespēja spēlēt Grand Theft Auto III.


Videospēles par labām cenām var iegādāties spēļu veikalā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *