Režisors Silvestrs Stallone rāda vēl neredzētus “Rokijs 4: Rokijs pret Drago” filmas kadrus

Rokijs 4

11. novembrī iznāks Silvestra Stallones veidotā “Rokijs 4: Rokijs pret Drago” režisora versija (director’s cut), kas sola 40 minūtes jaunas un vēl nebijušas ainas. Dažas no tām viņš atklāj jaunākajā video…

“Kad biju jauns filmas radītājs, es biju nepacietīgs un gribēju lietas sasteigt, jo velkot notikumus garumā, skatītājiem var kļūt garlaicīgi,” stāsta S. Stallone.

Viņš norāda, ka tādējādi pārtrūkst emocionālā saikne un skatītāji notiekošo nevar pilnīgāk izjust. Piemēram, oriģinālajā “Rokijs 4” filmā Rokija sieva Adriana saka: “tu nevari uzvarēt”. Tajā brīdī Rokijs ieskatās viņas acīs un pēc sekundes jau mutiski atbild. Taču Director’s Cut versijā Rokijs pēc Adrianas teiktā vairākas sekundes skatās viņā, ietur klusumu un  apsmadzeņo teikto un tikai tad atbild – ar jaunu ainu, kur domīgs rokā tur apģērbu.

“Un jo vairāk es to varu parādīt, jo vairāk auditorija no tā varēs paņemt ko citu, nevis tikai cīņu. Proti, mēs ejam cauri piedzīvojumam”

Kaušanās ar Ivanu Drago, Rokijs saņem nepārtrauktus sitienus gluži kā būtu staigājošs boksa maiss. Taču šoreiz S. Stallone vēlas tās padarīt labākas un dabiskākas, “tas ir pilnīgi pretēji tam, kas bija oriģinālajā filmā, kur galvenais varonis tika nemitīgi sists.”

“Tādēļ esmu ļoti priecīgs, ka varu atgriezties un filmu uzlabot. Gluži kā pārveidot savu dzīvi, kur tu atgriezies atpakaļ laikā un izdarīt tās lietas, ko esi gribējis izdarīt. Protams, visu nevar pārmainīt, bet tas ir tas skaistums filmā,” stāsta. S. Stallone.

Pēc padarītā darba aktieris atklāj, ka viņš jūtas muļķīgi un dusmīgi, ka šīs lietas nepamanīja agrāk. “Vai dzīve nav mīkla? Tā tiešām ir. Ja nu es būtu tad zinājis to, ko zinu tagad… te tā ir.”

Zemāk var skatīties “Rokijs 4: Rokijs pret Drago” filmas treileri.

“Visi ir tiesīgi tiekties pēc saviem sapņiem un pieturēties pie savas ticības, neskatoties uz jebkādām sekām. Jo beigu beigās, tas ir vienīgais, kas tev atlicis – ticība sev. Un ja tu turpināsi tam ticēt, agru vai vēlu tas piepildīsies,” Silvestrs Stallone

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *