Ļaudis straumē un publicē Grand Theft Auto: The Trilogy geimpleju

Grand Theft Auto Trilogy Latvija

Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition oficiāli iznāk rīt 11. novembrī, taču daži fani to spēlē jau tagad un rāda visas trīs klasiskās GTA videospēles darbībā…

Vairāki satura veidotāji, tai skaitā, GTA Series Videos demonstrē GTA III, Vice City un San Andreas. Spēles procesā var redzēt, cik vizuāli spēle ir uzlabota, kāda ir vadāmība, kā arī, kā izskatās karte, kā var tajā atzīmēt maršrutu, izvēlēties ieroci, šaut un darīt citas interesantas lietas.

Spēlē būtiski ir uzlabots apgaismojums – laternas, mašīnas lukturi gaismas ir krietni spožākas. Peļķēs tās atspīd. Asfaltam ir asākas tekstūras. Personāži dabiskāki. Laika apstākļi kā lietus ir ievērojamāks. Viss izskatās stipri krāsaināks.

GTA: The Trilogy digitālā versija būs pieejama jau rīt, bet diska versija 7. decembrī. Rockstar Games plāno ko līdzīgu radīt arī pirmajai Red Dead Redemption spēlei, ja GTA: The Trilogy gūs labus finansiālus panākumus.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Ļaudis straumē un publicē Grand Theft Auto: The Trilogy geimpleju”

  1. NASCAR, čīti spēlē ir! 😀 Tikko pamanīju šajā pašā video, ka spēlētājs aktivizēja čītu un paņēma lidmašīnu 😀 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *