Oskar, kur pie vīnogām ir Far Cry 6 apskats?

Far Cry 6 Latvija

Far Cry 6 ir milzīga un tajā ir daudz darāmā. Es neskrienu cauri stāstam tikai tādēļ, lai izveidotu apskatu. Tas ir galīgi garām…

Pretējā gadījumā sevi steidzinu, kas ietekmē apskata kvalitāti. Tādēļ es izbaudu videospēli savā tīkamajā ritmā, jo jaunākajā Far Cry papildus vēlos vazāties pa salām, alām vai kur citur. Un tā jau ir pozitīva zīme, ka man rūp un patīk Ubisoft gara darbs.

Protams, tajā ir arī daudz problēmu, piemēram, mākslīgais intelekts ir muļķīgs, ka auto šoferi brauc nost miermīlīgos civiliedzīvotājus. Misijā, kur man jāseko savai partnerei, viņa neskrien kur vajag, bet izdomā viena pati šaudīties pret armiju un stāties pretī tankam tā vietā, lai bēgtu prom.

Spēles

Tieši spēles pasaule ir lielākais trumpis un teikšu, ka labākais visā Far Cry sērijā. Tā ir ļoti liela, detalizēta, interesanta un dziļa. Interesantumu rada, kad ir jāmeklē bagātības – spēle mainās pamatīgi un sajūtas ir krietni patīkamākas nekā darīt nodrāztos Far Cry darbiņus.

Šodien galvā kārtoju domas kā malku un pār mani nāca atklāsme -videospēles, kas aizņems desmitiem stundu es vienkārši fiziski nespēšu apskatu izveidot laikā. Paralēli daru citas lietas Konsoles.lv – veidoju ziņas, video un citus materiālus, kā arī domāju idejas, darbojos ar sociālajiem tīkliem un tā tālāk. Protams, mājas pienākumi, dzīves pienākumi un jāpabaro savs suns.

Līdz ar to nolēmu, ka turpmāk spēlēm veidošu divu veida apskatus. Viens būs kas līdzīgs pirmajiem iespaidiem, kur pēc dažām nospēlētājam stundām es īsumā izsaku savas domas par spēli. Taču pašu pilno apskatu publicēšu vēlāk, kad spēle būs pilnībā izieta.

Tas ļaus tev, dārgais lasītāj, pirms pilnā apskata ātrāk uzzināt manu viedokli uzmetuma formā, kur balstos uz pirmajām nospēlētajām stundām. Tas ir ideāli Far Cry 6 gadījumā un citiem līdzīgiem projektiem.

Videospēles Far Cry 6

Ja tomēr būs kāda spēle, ko es vienkārši vairs nespēju turpināt, jo man galīgi neiet pie sirds, to arī apskatā norādīšu un atzīmēšu.

Ja tu no manis gaidi Far Cry 6 apskatu, tad paldies, ka esi pacietīgs un mani neapmet ar kurpēm.

Piezīme: Far Cry 6 vakar izgāju, un man tas prasīja 65 stundas. Taču es vēl joprojām turpinu spēlēt, jo vēlos virtuālajā pasaulē izdarīt visus darbus, atrast dārgumus, pabeigt papildmisijas un citas interesantas lietas. Domāju, ka apskatu vari sagaidīt šī mēneša beigās.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Oskar, kur pie vīnogām ir Far Cry 6 apskats?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *