GTA fani agresīvi vēršas pret Rockstar Games darbiniekiem

Grand Theft Auto Trilogy spēle

“Mēs saņemam ziņas no mūsu darbiniekiem, ka viņi cieš no agresivitātes sociālajos medijos. Vēlamies jums laipni lūgt būt civiliem un cienošiem. Un mēs labojam spēlēs nepilnības,” stāsta Rockstar Games

Kompānija savā mājas lapā atvainojas visiem spēlētājiem, kas piedzīvo GTA Trilogy problēmas un sarežģījumus. Viņi atzīst, ka kvalitāte GTA klasiskajām videospēlēm jaunajā versijā nav tāda, kāda atbilst Rockstar Games un fanu standartiem.

“Mēs izskatam spēles tehniskās problēmas un tās labosim. Ar katru atjauninājumu, spēles saņems kvalitāti, kādu tās ir pelnījušas.”

Ir gaidāms jauns uzlabojums “Title Update”, kas iznāks tuvākajās dienās gan GTA III, gan Vice City, gan San Andreas. Rockstar sola, ka uzreiz dos ziņu, tiklīdz spēles ielāps būs pieejams.

Patlaban var pirkt tikai GTA: The Trilogy, jo oriģinālās vairs nav nekur dabūjamas. Taču uzņēmums nolemj atgriezt atpakaļ GTA oriģinālās versijas. “Grand Theft Auto III, Vice City un San Andreas klasiskās versijas būs atkal pieejamas iegādei uz PC caur Rockstar Store. Un ikviens, kas būs iegādājies GTA: The Trilogy – Definitive Edition uz PC pirms 2022. gada, 30. jūnija – klasiskās GTA spēles dabūs bez papildus maksas,” atklāj Rockstar.

Uzņēmums vēlas arī pateikties visiem par pacietību un sapratni. Viņi vēlreiz piebilst, ka strādā pie ielāpiem, lai beigu beigās GTA: The Trilogy atbilstu augstākajiem kritērijiem.

Grand Theft Auto: The Trilogy digitāli iznāca 11. novembrī uz PS5, Xbox Series X|S, PS4, Xbox One, Nintendo Switch un PC. Savukārt diskā videospēli varēs dabūt 7. decembrī.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “GTA fani agresīvi vēršas pret Rockstar Games darbiniekiem”

  1. Tieshi tagad man laadeejas update prieksh visaam trim speeleem no GTA Trilogy.GTAIII un Vice City jau izgaaju un San Andreas ir gandriiz pusee.Nesaprotu ko tur fani cepaas par kvalitaati jo man uz Xbox One viss ir kaartiibaa ja neskaita ka speeles ir baigi gruutas un Vice City un San Andreas bez chiitiem es nevareetu iziet.

    1. Priecē, ka GTA Trilogy jau ir iznācis atjauninājums. Ceru, ka tas uzlabos kopējo ainu un fani jutīsies labāk.

      Pats vēl joprojām gaidu diska versiju 🙂 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *