Kādu dāvanu svētkos Oskars iesaka dāvināt PlayStation cienītājam?

ziemassvētku dāvana

1997. gadā pie manis ciemos nāca pelēks Ziemassvētku vecītis ar baltu un biezu bārdu. Viņš mājās ienāca pa durvīm nevis pa skursteni, bet plecā viņam bija liels maiss. No tā vecītis ņēma laukā kaut kādu grabošu dāvanu kasti uz kā es skatījos ar izbīļu pilnām acīm…

Materiāls tapis sadarbībā ar “PlayStation Latvija

Pēc izteiktā pantiņa un dažiem kārtīgiem pērieniem ar slotu no vecīša, ka noskanēja vien, pie eglītes atvēru kasti. Kaut kāds brīnums. Kas tas ir? Vēlāk šis brīnums ir pieslēgts pie televizora, kur mans tētis to iemēģina ar draugiem. Visi jūsminājās, bet es bēgu no tās.

Vēlāk, drosmi saņēmis, paņēmu pulti rokā, un spēlēju Crash: Bandicoot. Mistisko brīnumu sauc par PlayStation. Un tā sākās mans piedzīvojums ar videospēlēm līdz pat šobaltdienai. Tikai tagad man ir bārda.

Tuvojas svētku laiks un daudzi geimeri sapņo saņemt kādu superīgu videospēlēm saistītu dāvanu. Šogad jābūt kam īpašam, jo esmu uzvedies pasakaini labi, ceru, ka tu arī.

Returnal – sāpoši pirksti un sviedri uz sejas

Returnal spēle

Viena no videospēlēm, ko varu tev, lasītāj, ieteikt saņemt dāvanā vai dāvināt citiem, ir Returnal. Ja godīgi, neticu tam, ko nupat uzrakstīju. Kad spēlēju Returnal, man spēle acumirklī neaizrāva. Spēlei atmetu ar roku, jo ir pārlieku grūta un nervu kutinoša.

Pēc dažām dienām, mistiskā kārtā es atgriezos atpakaļ, un tiku tālāk par to nolāpīto elles izdzimuma bosu. Kā brīnumnūjiņa, videospēle mani ierāva savos nagos līdz pat stāsta nobeigumam. Kādēļ Returnal? Tādēļ, ka spēle ir salīdzinoši atmosfēriska un ir tikai viena dzīvība. Ja nomirsti, līmenis jāsāk pa jaunam. Sajūtas ir neaprakstāmas brīžos, kad bez nāves spēlē esi tālu ticis un savācis daudzus resursus, jo vienīgā kļūda to visu var pazaudēt.

Tas ir tas, ko spēlē izbaudīju visvairāk. Unikāla un reta pieredze, kas ir piedzīvošanas vērta, ja tev patīk sevi izaicināt un gūt gandarījuma sajūtu pēc smagā padarīta darba.

DualSense – pat pēc vesela gada pults ar vibrācijām un sajūtām spēj mani vēl pārsteigt

Dāvana DualSense pults

Otru lietu dāvānā PlayStation cienītājam viennozīmīgi iesaku DualSense kontrolieri (pat divas vai vairākas, ja vēlies spēlēt kopā ar draugu vai ar ģimeni savā mājā) – tādu krāsas DualSense pulti, kāda ir pa tavai gaumei. Man personīgi visvairāk pie sirds iet “kosmiski” sarkanā krāsa. Varbūt Santaklauss būs izlasījis manu vēstules skribilējumu un man to atnesīs bez žagariem. Cerība mirst pēdējā…

DualSense mani pārsteidza spēlē Hell Let Loose, kurā klīstu pa mežu un piepeši dzirdu smago mašīnas motoru. Vibrācijas spēj riņķot ap pulti, ļaujot man noteikt, no kurienes rūc mašīna. Tikmēr Death Stranding nesu rokās smagu kravu, kur jātur vienlaicīgi R2 un L2 pogas. Ejot ar kājām vairākus kilometrus, es piepeši attapos kā no dzīrēm – manos pirkstos pogas viegli “pulsē”. Tādējādi kontrolieris liek man just, ka tiešām pārvedu lielu svaru.

PlayStation 5 rada atmiņā paliekošus un krāsainus momentus

PlayStation 5 dāvana

Atminos, ka mēs ar brālēnu pirms desmit gadiem spēlējām kopā PS3 neilgi pirms Ziemassvētkiem. Viņš dzīvo Lielbritānijā un tā bija lieliska iespēja, kā kopā pavadīt laiku.

Savādi, bet tagad pēc desmit gadiem neilgi pirms gaišajiem svētkiem, mēs vēlreiz tiekamies, šoreiz uz PS5. Viss notiek krietni ātrāk un ērtāk, kā arī varam vieglāk komunicēt viens ar otru, jo attaisnojums, ka tev nav mikrofons vairs nestrādā. DualSense ir iebūvēts mikrofons, kas par manu izbrīnu darbojas labi, jo manam brālēnam allaž austiņas izlādējas un lai komunicētu, tā vietā viņš izmanto DualSense.

PS5 ir kā savedējs, jo tas ļauj man ar brālēnu, kuru dzīvē satieku ļoti reti, atkal satikties, bet virtuāli. Ar ģimeni uzspēlēt kādu spēli, piemēram, Sackboy: A Big Adventure un citas, lai pasmietos un izklaidētos. Visspilgtāk atmiņā palicis, ka ar vecākiem spēlēju PS5 savā dzimšanas dienā, kur uz vienu brīdi izveidojās kas tāds, ko vārdos nevaru aprakstīt – moments, kur uz mirkli aizmirstam visas dzīves problēmas, un vienkārši lieliski kopīgi pavadam laiku.

Mans vēlējums

Es ļoti ceru un novēlu tev dāvanā saņemt to, ko patiesi vēlies. Bet, ja gaidīto nedabūji, nemet plinti krūmos. Mēs vienmēr kaut ko dikti vēlamies, bet tas, ko patiesībā vēlamies visu laiku ir bijis mūsu acu priekšā. Un tā ir ģimene. Zinu, ka izklausās nudien nodrāzti, bet to patieso nozīmi šķietami saprot retais. Būdams kopā ar saviem tuvajiem svētkos un ne tikai svinībās, bet vispār, ir lielākā dāvana, ko vien varētu gribēt. Tādēļ svini priecīgi, pozitīvi un bez kašķiem. Priecīgus svētkus!

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

6 thoughts on “Kādu dāvanu svētkos Oskars iesaka dāvināt PlayStation cienītājam?”

  1. Un kas ar Xbox cieniitaajiem pie kuriem saakot ar Xbox 360 paaudzi piederu arii es.Joks.Es tikai gribeeju pateikt ka tev ir pienaacis laiks iegaadaaties Microsofta izstraadaajumu vai arii shiis lapas nosaukumu paartaisiit par Playstationkonsoles.lv😜😜😜

  2. Ir iemēģinātas abas konsoles.. un teikšu godīgi.. xbox ir šoriez krietni priekšā PS.. un ir nepelnīti nepieminēts gandrīz nevienā rakstā… 😅 Xbox pietiek ar vienu vienīgu ultimate, lai pateiktu cik labs viņš šoreiz ir.. 🤷‍♂️

  3. Xbox ir arī savi mīnusi, pat lieli mīnusi, bet visu par/pret saliekot kopā, es arī uzskatu, ka Ps atpaliek no Xkastes.

  4. Xbox spēlētājiem Ziemassvētkos jādāvina Xbox Pass Ultimate abonements. Ļoti laba dāvana, manuprāt, bērniem ir tieši Xbox Series S konsole, ko var salīdzinoši viegli nopirkt un tā iekļaujas saprātīgā budžetā.
    Man patīk kā ievirzījās tēma, jo principā ir dažādi spēlētāji uz dažādām platformām. PlayStation spēlētājiem laba dāvana ir pults vai kāda spēle diskā.

  5. Playstation spēlētājiem ļoti laba dāvana varētu būt oriģinālā lādēšanas stacija, izskatās kā mini pleisis, nav jāuzsprauž, tikai jāuzliek, plus spraužas rozetē ne usb, kas man likās kā plus, jo pie pleiša ir piebāzstas ausis un ārējas cietais un tad kā reize, ka vairāk nekas nav jāsprauž

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *