Matrix Awakens tīzera treileris rada apjukumu “kā mēs varam zināt, kas ir īsts?”

Matrikss

Matrix Awakens tīzeris veido neizprotamu diskusiju, vai treilerī redzamais Kianu Rīvss ir filmēts realitātē vai atainots videospēlē?…

Epic Games sadarbībā ar partneriem un Matrix filmas veidotājiem, tai skaitā, Lanu Vačovsku kopīgi rada Matrix Awakens demo versiju uz spēles dzinēja Unreal Engine 5.

Tajā spēlētājiem demonstrēs grafiskās un tehniskās iespējas uz PlayStation 5 un Xbox Series X|S konsolēm, kurā Matriksa pasaulē digitāli būs atainoti Kianu Rīvss un Kerija Anna Mosa.

Tīzera treilerī K. Rīvs saka: “kā mēs varam zināt, kas ir īsts?”. Daļa lietotāji komentāros atzīmē, ka tas ir pietiekami īsts, citi apšauba, norādot, ka tā ir datora grafika.

Aprakstā ir minēts, ka “gatavojies ieskatīties nākotnē, kas mūs sagaida ar Unreal Engine 5”. Uzsvars ir likts uz interaktīvo stāstu izveidi un izklaidi.

Pašlaik ir iespējams tikai lejupielādēt Matrix Awakens uz PlayStation 5 un Xbox Series X|S par brīvu. Bet to izmantot varēs tikai 9. decembrī, kad norisināsies The Game Awards pasākums.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Matrix Awakens tīzera treileris rada apjukumu “kā mēs varam zināt, kas ir īsts?””

  1. Eh es jau nodomaaju ka buus jauna Matrix speele bet nekaa.Veel tagad atceros kaa speeleeju Enter the Matrix speeli uz PS2 2003.gadaa.😜😜😜

    1. Jā, man arī no sākuma likās, ka Matrix spēle, bet kā izrādās “Matrix Awakens an Unreal Engine 5 Experience (spēļu dzinēja demonstrācija ne videospēles).

      Piebildīšu, kad skatījos šo tīzeri, man reāli likās, ka tiešām īsts Kians ir redzams. Bet, kad pamanīju sociālos tīklos diskusiju par to, kas ir īsts un kas nav, vēlreiz paskatījos tīzeri, šoreiz ciešāk. Esmu par 90% pārliecināts, ka tā ir datora grafika, jo āda šķiet “virtuāliska” 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *