Uzmetam aci: The Matrix Awakens – nākamās paaudzes digitālie cilvēki

Matrikss

Staigāju un testēju Matrix pasauli uz Unreal Engine 5 spēļu dzinēja. Uzzeju “uzkārušo” televizoru, iespaidīgas ēkas, fiziku, kur mašīnai karājas spogulis, kā arī to, ka viss šis prieks konsolistiem varētu dārgi maksāt…

Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience par brīvu ir pieejams visiem PlayStation 5 un Xbox Series X|S lietotājiem.

Tie, kas pamēģināja arī šo demo, kādi ir tavi iespaidi?


Darba rezultātā man nācās izdzēst 9 minūšu video, kur pļāpāju un iesāku Matrix Awakens no paša sākuma. Izdzēstās ainas var skatīt mani lielākie atbalstītāji caur patreon.com/konsoles.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on “Uzmetam aci: The Matrix Awakens – nākamās paaudzes digitālie cilvēki”

  1. Esmu rakstījis un izteicis domas, ka vēl nav tas brīdis, ka tiešām vajag next-gen konsoli, jo daudzas jaunas spēles iznāk arī uz PS4 un Xbox One. Taču tagad jau parādas dažādas tehniskas barjeras, piemēram, Battlefield 2042 uz jaunajām konsolēm var spēlēt 128 spēlētāji, bet uz vecajām 64.

   Iespējams, jaunais Call of Duty 2022. gadā iznāks tikai uz PS5 un Xbox Series X|S. Tādēļ, jā, NASCAR, tuvojas tas brīdis, ka next-gen konsoles kļūst arvien aktuālākas, it sevišķi, Unreal Engine 5 spēles.

   P.S. Unreal Engine 5 spēļu dzinējs vēl joprojām atrodas agrās versijas stadijā (early access).

  1. Naktī izskatās labi, bet man šķiet, ka līdz galam tas nav nostrādāts, jo vairākas gaismas tālumā raustījās un citas šķita nedabiskas. Jā, tas ir tikai demo un potenciāli parāda nākotni, kas iespējams.

   Bet kopumā Lumen gismas tehnoloģija un “meta sound” tiešām ir iespaidīgas. Domāju, ka tuvākajā nākotnē varam sagaidīt bagātiem pilnu next-gen piedzīvojumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *