GTA Online spēlētājiem ir vajadzīgi 2 miljoni dolāri, lai spēlētu The Contract

GTA Online Latvija

Fanos vīd smaids un sajūsma par jaunāko GTA Online atjauninājumu The Contract. Tajā piedalās mūsu iemīļotais varonis Frenklins, kas var likt dažiem ģīmjiem saskābt. Izrādās, šim un citām slavenībām jāpērk apartaments speciāliem nolūkiem par 2 miljoniem virtuālu papīrīšu…

Es ļoti labi apzinos, kā ir dabūt un pelnīt naudu GTA Online, nepērkot speciāli Shark Cards (virtuālā nauda, kuru var nopirkt par īstu naudu). Tās ir stundas un dienas, bet ar Shark Cards tās ir sekundes. Atminos, ka sūri krāju naudu jaunam dzīvoklim vai mašīnai, jo gribēju palielīties.

Bez diviem miljoniem zaļo spēlē tu nevarēsi spēlēt The Contract. Vienīgi zvanu no Lamāra saņemsi par brīvu, kur viņš teiks, ka ir vajadzīga palīdzība un viņa draugs meklē darbu. Jā, tas ir tas pats vecais labais Frenklins.

Ja tukša kabata, tad nāksies kaut kur dabūt naudu. Viena no labākajām iespējām sagrābt banknotes ir doties uz laupīšanas (heists) operācijām. Vislabāk kopā ar uzticamiem draugiem, jo ar svešiniekiem tas ir kā bērza zars dibenā.

Jaunajā atjauninājumā ir pieejami jaunas mašīnas (arī par labām summām, sākot no 1 līdz 3 miljoniem dolāru), ieroči, repera Dr. Dre dziesmas un citi labumi.

2022. gada martā ir gaidāms GTA V next-gen versija ar ekskluzīvu GTA Online saturu priekš PlayStation 5 un Xbox Series X|S.


Atbalsti “Konsoles” caur patreon.com/konsoles


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *