The Game Awards 2021: trīs spēles, no kā nevaru atraut acis

Forspoken spēle

The Game Awards 2021 pasākumā netrūka pārsteigumi un ovācijas. No visām spēlēm, ko rādīja, tikai trīs nonāca manā interešu lokā…

Forspoken

Forspoken Latvija

Man nekad nav saistījis spēles ar maģijām un pārdabiskām spējām. Mēdz būt izņēmumi un Forspoken ir viena no tām. Vizuāli, kā izskatās sieviete un kā kustās viņas mati, un geimplejs ir viens no iespaidīgākajiem kādu nācies redzēt.

Forspoken šķiet pēc īstas next-gen spēles un stils, atmosfēra, sajūtas, ko tas manī rada ir kļuvusi par vienu no favorītiem, ko gaidu ar lielu interesi 2022. gadā.

Spēle iznāk nākamgad 24. maijā uz PlayStation 5 un PC.

ARC Raiders

ARC Raiders spēle

Man par pārsteigumu, ARC Raiders ir bezmaksas (free to play) spēle. Kad šovā pirmo reizi skatījos treileri, manas acis neticēja, ka tas ir reāls geimplejs, jo izskatās tik labi!

Tā noteikti ir spēļu dzinēja demonstrācija nevis spēles process reālā laikā. Neesmu redzējis nevienu spēli, kur kustības un animācijas trešajā personā šaušanas laikā būtu tik iespaidīgas. Vai droniem apgaismojums tik spēcīgs. Pārāk izsmalcināti, lai būtu patiesība.

Relīze: 2022. gads uz PS5, Xbox Series X|S un PC.

Evil West

Evil West videospēle

Evil West man atgādina Red Dead Redemption II varoni Artūru Morganu kaut kādā trakā mežonīgā rietumu pasaulē, kur čum un mudž briesmoņi.

Domāju, ka šis būtu lielisks Undead Nightmare turpinājums. Lai arī spēle veido šādas sajūtas, Evil West iespaidīgais stils, ieroči, mūzika, trešā personas skata punkts, ienaidnieki un atmosfēra mani ir ievilcis. Nespēju sagaidīt, kad varēšu slaktēt vampīrus un izglābt Ameriku!

Relīze: 2022. gads uz PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One un PC.

Nobeigumā

Protams, arī citas spēles The Game Awards ietvaros raisīja interesi kā Wonder Woman, Star Wars Eclipse, Hellblade: Senua’s Sacrifice, Suicide Squad un citas. Bet manas izceltās videospēles patika visvairāk, kuras vēlos spēlēt jau tagad.

Kura videospēle tev patika The Game Awards notikumā?


Atbalsti “Konsoles” caur patreon.com/konsoles


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *