Balso par savu mīļāko 2021. gada videospēli

Tas laiks ir pienācis, kad mums kopīgi jānolemj, kura šogad būs labākā Konsoles videospēle…

Lai sniegtu savu viedokli, dodies uz Konsoles Facebook lapu un balso par savu mīļāko spēli, lai tā nokļūtu finālbalsojumā…

No 20. līdz 25. decembrim notiks spēles nominēšana. Taču sākot no 26. līdz 30. decembrim no nominētajām spēlēm tikai piecas nonāks finālbalsojumā, kas arī noteiks Konsoles Gada Spēli 2021.

Novēlu tev patīkamus un vienreizējus svētkus!  ☕️⛄️🎄.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on “Balso par savu mīļāko 2021. gada videospēli”

 1. Grand Theft Auto : The Trilogy -The Definitive Edition.Jaa zinu speeles ir triis un nav 2021.gada bet taas ir vieniigaas kuras shogad patika un visas triis izgaaju divas reizes(VC un SA ar daudziem chiitiem).Speeleeju pusi dienas no vietas katru dienu kameer izgaaju un speeles ljoti patika un sen taa nebiju aizraavies ar kaadu no speeleem.😜😜😜

  1. NASCAR, bet kā ar Call of Duty: Vanguard?

   GTA III, San Andreas un Vice City pašas par sevi ir labas spēles. 2000. gados tās bija manas mīļākās (it sevišķi San Andreas un Vice City), šķita, ka pat dzīvoju tajā pasaulē.

   Un vēlreiz uzspēlēt šīs GTA klasiskās spēles ar labāku grafika ir vienkārši nostaļģija un kaifs tiem, kas ar šīm spēlēm uzauguši, gluži kā cukurs, kas kūst.

   1. COD speeles ir vairaak tendeetas uz daudzspeeleetaaju rezhiimu un ar ljoti iisu staastu vai dazhas vispaar bez taa un taa kaa es onlainaa neesmu jau ilgaaku laiku tad man COD ir dazhaam dienaam ko nevar teikt par GTA:The Trilogy ko nospeeleju diezgan ilgi.

  2. Milzīga atšķirība starp GTA3 PC un android versijām – 2011. gada izdotajā android versijā var šaut no mašīnas! Ja telefonā uzliek čītu, to var darīt mierīgi, jo tas notiek pauzes laikā, tev izmet uz brīdi no spēles, uzliec čītu un nav jāsteidzas! Vienīgi stulbi, ka nav misiju laiku čīti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *