Četras Oskara mīļākās videospēles 2021. gadā

Oskara mīļākās spēles 2021. gadā

2021. gads jau pagājis secen. To atskārtu tikai tad, kad salūts beidzās un iedzēru sulu. Vēlāk, sēžot pie galda, nolēmu uztaisīt kakao un uzgrauzt kādu piparkūku. Norijot piparkūku egles formā, atminējos, ka man ir jāpadalās ar labākajām spēlēm, ko esmu spēlējis 2021. gadā…

4. Chivalry 2

Chivalry 2 zobens cīņa

Par Chivalry 2 spēles eksistenci neko nezināju līdz brīdim, kad to uzgāju nejauši YouTube. Redzētais uzreiz ievilka, jo pats esmu sapņojis par spēli, kur liela karavīra armija uzbrūk viena pret otru ar zobeniem – asinis līst, karavīri brūcēs, pilnīgs haoss.

Chivalry 2 manu sapni daļēji piepilda. Nav nekādu šaujamieroču, izņemot loku. Tādējādi spēlē pretinieks nav jāgalina ar lodēm dažu sekunžu laikā, bet gan reāli jācīnās ar viņu, vicinot zobenu, šķēpu un citus ieročus. Jāizvairās un jādomā, kā būt pārāks par ienaidnieku. Cīņa var ieilgt līdz pat pusminūtei vai ilgāk. Viena no interesantākajiem un aizraujošākajiem daudzspēlētāja režīmiem, kurā esmu pabijis 2021. gadā.

3. Far Cry 6

Far Cry 6 mašīna

Lai kā gribētos, lai Džankarlo Espozito tēls Antón Castillo spožāk mirdzētu Far Cry 6, jo viņam uzmanība bija veltīta visai maz, kopumā es pavadīju lielisku laiku. Spēles pasaule ir skaistākā un detalizētākā, kāda Far Cry franšīzē ir bijusi.

Manā skatījumā Far Cry projekts izmisīgi tiecas pēc svaigas elpas, jo nākotnē bez krasām izmaiņām, nezinu, vai veiksmīgā Far Cry formula spēs mani un citus vēlreiz aizraut.

Bet šoreiz tas vēl izdevās. Nesteidzos iziet stāstu un vazājos pa pasauli, lai to pētītu un meklētu interesantas lietas. Nobeigumā spēle pamatīgi pārsteidza ar sižetu, kurā bija negaidīts pavērsiens, pēc kā pārņēma dziļas pārdomas…

2. Hitman 3

Hitman 3 Aģents 47

Bez šaubām, Hitman 3 ir labākā Hitman spēle. Pirms spēlēšanas šaubījos, ka tā būs, jo par labākajām Hitman spēlēm uzskatīju Absolution un Blood Money.

Jaunā sērija sniedz vēl lielāku brīvību un improvizāciju, kādu nav bijis iepriekšējās daļās. Tieši brīvība un plašās, dziļās, iespēju pilnās lokācijas ir spēles īstais trumpis, kas Hitman 3 padara īpašu un atkārtošanas vērtu.

Dažas lietas man nepatika kā kinematogrāfija, jo likās viduvēja, bet kopumā tas netraucēja baudīt salīdzinoši saistošu stāstu, lai būtu interesanti sekot līdzi naratīvam. Kad izgāju spēli, prātoju, vai stāsts pārspēj Absolution un Blood Money. Diezvai, bet vēstījums ir gana baudāms, kur varam vairāk iepazīt Aģentu 47.

1. Battlefield 2042

Battlefield 2042 karš

Pret Battlefield turpinājumu biju ļoti skeptisks. Šķita, ka spēle man nepatiks un liks vilties. Tā nenotika. Battlefield 2042 negaidīti man ļoti iepatikās.

Visvairāk man patīk lielās un ievērojamās kaujas, ko Battlefield 2042 piedāvā plašajās vietās, piemēram, Ēģiptē. 128 spēlētāji, to starpā kara tehnikas kā iznīcinātāji, tanki, džipi, roboti un citi transporti. Apšaudes ir vienreizējas, jo visapkārt sprāgst un lodes nevaldāmi lido uz visām pusēm. Bieži spēle tiešām piedāvā unikālus Battlefield momentus.

Battlefield 2042 ir mana šī gada videospēle. Tā ir spēle, kuru spēlēšu vēl mēnešiem ilgi un ar interesi gaidu, kāda nākotne tā sagaida ar pirmo sezonu.

***
Tas arī viss. Man vēl, par laimi, uz galda palikušas dažas piparkūkas. Jāliek darbam punkts un jāiet tās notiesāt.


Atbalsti Konsoles caur Patreon


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on “Četras Oskara mīļākās videospēles 2021. gadā”

  1. BF2042 lielākais 2021 gada feils. Nevienā kategorijā viņa nevar būt labākā 2021 labākā spēle.
    Beidz rakstīt murgus.

    1. Beidz ņemties, ja viņam patīk, lai tik spēlē ar gardu muti! 😀 Jo vairāk teiksi, ka BF ir kaka, jo vairāk par to būs raksti. Viņš jau speciāli tos rakstus veido, lai ir cepiens un atbildes arī nebūs – sēž un ņirdz par to, kā citi cepjās… 😀

    2. Virsraksts “Četras Oskara mīļākās videospēles 2021. gadā”. Kas tev te nav saprotams? Ja gribi par katru cenu kādam borzīt, tad pacenties kārtīgāk.

    3. Džeki, tas, ka spēle globāli ir drīzāk s**s nekā gada spēle nav atcēlis subjektīvos viedokļus un tiesības tos izpaust arī publiski.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *