Kāda būs PlayStation VR2 cena?

PlayStation virtuālās realitātes brilles

2016. gadā iznāca pirmais PlayStation VR, kuru cena bija 400 ASV dolāri. Tajā laikā noteikti geimeru sejās nerotājās smaids, jo virtuālās realitātes brilles maksāja tikpat kā jauna konsole…

Bet salīdzinājumā ar citām VR ierīcēm, piemēram, Oculus Rift (800$) – PlayStation piedāvājums bija uz pusi lētāks.

Laikam ritot, VR popularitāte ir augusi, kā arī cenas kļuvušas draudzīgākas. Tagad Oculus Rift pēctecis Quest 2 VR (128GB) un PlayStation VR var nopirkt par 300$. Latvijā un Eiropā maksā dārgāk, piemēram, Quest 2 VR 400 EUR.

Bet cik maksās PlayStation VR2? Patlaban Sony oficiāli to nav paziņojuši, kā vien to, ka jaunajam aparātam būs 4K izšķirtspēja, HDR, OLED displejs un citi labumi, kā arī spēle Horizon Call of the Mountain.

Mediji lēšs, ka Sony pieturēsies pie savas stratēģijas, un piedāvās virtuālās realitātes brilles ne vairāk kā 400$. Tikmēr techradar pieļauj domu, ka tā būs ap 500$. Ir daži faktori, kas liek domāt par otro variantu. Proti, pandēmija ir likusi pasaulei nudien apstāties kā ledum, kas atstāj ietekmi uz ražošanu un loģistiku. Mikroshēmu trūkums un citas problēmas.

Piedevām PSVR 2 jaunās tehnoloģijas kā acu izsekošana, kontrolieris, labāks displejs un izšķirtspēja ļauj domāt, ka 500$ varētu būt īstā cena, ja ne vairāk.

Balstoties uz baumām un analītiķa Breda, tad PSVR 2 izdos šogad, iespējams, ap Ziemassvētkiem.


Atbalsti “Konsoles” caur patreon.com/konsoles


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Kāda būs PlayStation VR2 cena?”

  1. 500-550eur man tā būtu ļoti pieņemama cena!
    Šo mantiņu ļoti gaidu, domaju, ka pie pirmās iespejas veikšu jau pre-order.
    Ceru, ka Lv Sony centr nepievils un to jau startā piedavās.

    1. Jā, domāju, ka PSVR 2 cena būs ap 500 EUR. Varbūt vairāk, bet tad šķiet, ka tas piesaistīs mazāk pircēju. 400 EUR būtu lieliski.

      Skatoties, kā attīstās VR, un vēl kaut kāds brīnums “metaverse”, kas ir/būs Facebook nākotne, liekas, ka arī pašam būs jādabū kādas virtuālās realitātes brilles un jāpamēģina. Pirmajā reizē nebija tā labākā pieredze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *