Internetā virmo Horizon Forbidden West spēļu fragmenti

Horizon Forbidden West spēle

2020. gadā, pirms oficiālās relīzes visa The Last of Us Part II spēle nonāca internetā. Cilvēki varēja skatīties spēli un priecāties par redzēto. Bet citiem tas bojāja garastāvokli, jo noplūdusī inormācija atklāja svarīgas sižeta daļas. Tagad kas līdzīgs notiek ar Horizon Forbidden West

Vakar, 10. janvārī dažādas PlayStation 4 bildes vīdēja interneta plašumos, kas atklāja jaunas Horizon Forbidden West ainas uz PlayStation 4 konsoles.

Autortiesību pārkāpuma dēļ bildes ir izņemtas no Twitter un citām vietām, bet tas neliedz attēliem izplesties tālāk. Pastāv iespēja, ka drīzumā tiks publicēti vairāki spoileri par jauno Horizon.

Viens no iemesliem, kādēļ videospēles nonāk internetā ātrāk nekā pirms relīzes ir, ka spēle ir paņemta no veikala, jo kompānijas izsūta diskus uz veikaliem dažas nedēļas pirms spēles izdošanas. Tās viņi glabā drošā vietā līdz brīdim, kad oficiāli tos var izlikt plauktos. Bet mēdz arī šis tas pasprukt.

Otrs, dažkārt hakeris vai pats spēļu izstrādātājs apzināti nopludina informāciju par jauno spēles projektu ļaunprātīgi vai savtīgu iemeslu dēļ.

Trešais, mēdz notikt cilvēciskas kļūdas. Piemēram, 2018. gadā izlaida Yakuza 6 demo versiju. Beigās izrādījās, ka cilvēki lejupielādēja nevis demo, bet gan pilnu spēli. Vēlāk SEGA izņēma to laukā no PlayStation Store un atvainojās par situāciju.

Horizon Forbidden West iznāks 18. februārī uz PlayStation 5 un PlayStation 4.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Internetā virmo Horizon Forbidden West spēļu fragmenti”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *