Rockstar Games fani pauž sašutumu – “glābiet Red Dead Online”

Red Dead Online Latvija

Red Dead Redemption 2 piekritēji interneta pasaulē ar haštagu atzīmē #SaveRedDeadOnline. Pēdējā laikā Rockstar Games velta mazāk uzmanības Red Dead Online, kamēr Grand Theft Auto Online laiž klajā ievērojamākus atjauninājumus…

6. janvārī Rockstar publicēja ziņojumu, ka Red Dead Online būs jaunumi, kas lielākoties ir saistīti ar papildus punktiem un virtuālajām naudām, ko var iegūt, spēlējot dažādus režīmus konkrētā laika periodā. Fani ar to nav apmierināti, jo viņi gaida lielāku atjauninājumu, kā, piemēram, GTA Online nesen iznākušajam The Contract.

Tā rezultātā RDR komūna aizsāka haštagu #SaveRedDeadOnline, uztraucoties, ka Rockstar paliek vienaldzīgāki pret šo spēli un tā var nākotnē izmirt.

RDR spēles cienītāji gaida jaunu stāstu, DLC, svaigas lietas, kas spēlētājus vairāk iesaistītu un spēli padarītu interesantāku.

Pēdējo reizi Rockstar Games lielu papildinājumu ar nosaukumu Blood Money RDR Online izlaida pagājušogad 13. jūlijā, iekļaujot jaunas misijas. Taču salīdzinājumā ar GTA Online, tas ir kā diena pret nakti.

Joprojām fani tviterī pauž savu neapmierinātību, kur vidēji ik pēc stundas cilvēki publicē 250 tvītus ar haštagu #SaveRedDeadOnline. Pagaidām Rockstar Games nav atbildējuši.


Atbalsti “Konsoles” caur patreon.com/konsoles


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *