STALKER 2 spēles relīzi pārceļ uz decembri

Stalker 2 Latvija

Videospēļu kompānija GSC Game World nākusi ar paziņojumu, ka Stalker 2 neiznāks 28. aprīlī, kā bija plānots, bet gan 8. decembrī…

“Mēs pieņēmām lēmumu, ka Stalker 2: Heart of Chernobyl izdosim 8. decembrī,” stāsta GSC Game World savā tviterī.

Spēles veidotāji atzīst, ka izdarīt šo lēmumu nebija viegli, bet tas ir nepieciešams, lai spēli padarītu vēl labāku. “Šie papildus septiņi mēneši dos mums vairāk laika, lai īstenotu savu vīziju un kvalitāti.”

Kompānija piebilst, ka Stalker 2 ir lielākais projekts, pie kā viņi ir strādājuši, un vēlas tai ieguldīt tik daudz laika, cik nepieciešams.

Laika gaitā spēles veidotāji sola dalīties ar jaunumiem par jauno Stalker.

Stalker 2 izmantos Unreal Engine 5 spēles dzinēju. Tā tagad iznāks 8. decembrī uz Xbox Series X|S un PC, taču uz PS5 vēlāk – pastāv iespēja, ka pēc trim mēnešiem pēc oficiālās relīzes.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “STALKER 2 spēles relīzi pārceļ uz decembri”

  1. Manas aizdomas ir kritušas pareizā virzienā. UE5 nav optimizēts. Bet ko var gribēt….. laikam mūsdienās tik kko afigenno atrādīt, un pēc tam apdirsties!

    Man tā šķiet microsoft vienkārši pateica, mēs neizlaidīsim cyberpunk 2, un lai viņi pastrādā nopietnāk.

    Runājot par ps5, šaubos vai viņa vispār iznāks. Jāsaprot, kad ir 3 month exclusive, priekš MS store(atkārtoju MS Store, to pašu, ko Epic dara), bet kāds kontrakts ir starp stalker 2, un MS, to neviens nezina, un paši developeri pateica, nav plānos, jo sadarbojas ar MS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *