Grand Theft Auto 6, iespējams, iznāks 2024. gada martā

Grand Theft Auto 6 Latvija

Analītiķi spriež, ka uz rokas pirkstiem var saskaitīt spēles, kas Take-Two var ienest 9 miljardus ASV dolārus 2024. gadā – GTA 6

Take-Two nesen iegādājās mobilo kompāniju Zynga par 12,7 miljardiem ASV dolāru, kas ir lielākais pirkums videospēļu industrijas vēsturē. Pēc šī darījuma, uzņēmuma saliktais gada pieauguma temps būs 14%, kas ļauj analītiķiem secināt, ka vēl ir viens ievērojams projekts, ko Take-Two realizēs līdz 2024. gadam. Tādējādi viņi prāto, ka nākamo GTA sēriju izdos 2024. gada martā.

Vadoties pēc industrijas analītiķa Dāga analīzes (Doug Creutz), tad kompānija 2011. gadā GTA 5 arī izvirzīja finanšu mērķus starp 2012. un 2013. gadu, kur beigās spēle iznāca 2013. gada septembrī. Līdzīgi ir ar nākamo Take-Two projektu, kuru fiskālais gads sākas 2023. un beidzas 2024. gadā.

2020. gada aprīlī Kotaku atklāja, ka nākamā spēle, pie kā strādā Rockstar Games ir jaunais GTA.

Iepriekš videospēļu informācijas nopludinātājs Toms Hendersons nāca klajā ar ziņu, ka GTA 6 neiznāks ātrāk par 2025. gadu. Un spēle dienas gaismu ieraudzīs tikai uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un PC.

Pašlaik Rockstar Games un Take-Two oficiāli nav atklājuši GTA 6 eksistenci.


Atbalsti “Konsoles” caur patreon.com/konsoles

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Grand Theft Auto 6, iespējams, iznāks 2024. gada martā”

  1. Microsoft nopērk Bethesda par 7,5 miljardiem, bet Take-Two nopērk Zynga par 12,7 miljardiem ASV dolāru. Johaidī, kas tik nenotiek.

    Mani pārsteidza, ka mobilo videospēļu industrija pelna vairāk nekā konsoles un PC kopā, balstoties uz newzoo datiem:

    https://newzoo.com/insights/articles/the-next-generation-of-high-fidelity-mobile-games-is-coming-and-pc-console-publishers-are-on-board/

    Un tagad labi saprotu, kādēļ Take-Two pirka šo gigantu, jo mobilais tirgus ir visai salds un peļams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *