Manas domas: 15. marts tuvojas kā saullēkts, bet par GTA V next-gen ne miņas

GTA V spēle

Pirms pieciem mēnešiem Rockstar izlaida GTA V next-gen treileri. Faniem tas nemaz nepatika. Asas reakcijas, vilšanās un neapmierinātība. Dusmas auga tik lielas, ka kompānija beidzot atklāj, ka strādā pie GTA 6, kas šķietami fanus savaldīja. Taču jau rīt ir pirmais marts, un tā vien liekas, ka Rockstar baidās kaut iepīkstēties par GTA V, lai atkal beņķi nelidotu viņu virzienā…

Nezinu kā tu, dārgais lasītāj, bet es vairs nespēju spītēties un tēlot mačo, jo pamatīgi iekodu sev mēlē, lai GTA V nepirktu otru reizi 2014. gadā uz PlayStation 4. Ir jau 2022. gads un GTA V tā vēl līdz šim brīdim atkārtoti neesmu iegādājies. Bet es nekļūstu ar katru dienu jaunāks un nožēloju, ka palaidu vairākus gadus, nespēlējot GTA Online.

To vairs nevar mainīt. Kurš gan zināja, ka tik ilgi nebūs jauna GTA daļa? Un patlaban nekas neliecina, ka Rockstar Games būtu kur jāsteidzas. Tādēļ es metīšu malā savus aizspriedumus un plānoju atgriezties GTA V pasaulē uz PlayStation 5. Viens no iemesliem, dzīve ir īsa, lai cik tas nodrāzti izklausītos. Otrs iemesls, jauno GTA Online versiju uz PlayStation 5 varēs spēlēt trīs mēnešus par brīvu.

GTA Online komūna katru dienu plaukst un zeļ par spīti tam, ka fani par GTA V neko negrib dzirdēt

Šķiet, ka esmu viens no retajiem izredzētajiem, kas bija spējīgs pretoties GTA V uz jaunajām konsolēm un mana ietekme “neatbalstīt spēles atkārtotu pirkšanu” ir bijusi vējš tuksnesī. Vairums patērētāji tomēr atbalstīja šo biznesu un pirka spēli vairākas reizes, kā arī videospēle piesaistīja jaunus cilvēkus. Līdz šim GTA V ir pārdota 160 miljonu eksemplāros, un Rockstar Games savā blogā 4. februārī atzīmē, ka “GTA Online kopiena ar katru gadu aug lielāka un spēcīgāka.”

Un tas viss pēc deviņiem gadiem, kad pēc būtības vilcienam būtu jāapstājas, bet tā vietā kā traks taurē uz priekšu bez apstājas. Citi analītiķi spriež, ka tas ir lielisks veikums un savā ziņā veiksme, ko Rockstar, iespējams, var neatkārtot ar GTA 6. Nekur nav garantija, ka nākamā videospēle dos līdzīgus rezultātus. Piemēram, Red Dead Redemption Online nespēj mēroties ar GTA Online popularitāti, ka uzņēmums sāk mazāk vērst uzmanību Red Dead Redemption II atjaunināšanai.

Nekas nav mūžīgs. Pat ne Saule.

Tādēļ skaidri saprotu, kādēļ Rockstar vēlas ar GTA Online turpināt šarmēt geimerus. Tas ir pieprasīts. Tas cilvēkiem ir vajadzīgs kā gaiss. Bet to pašu nevar teikt par vilcienu, kas pēdējā laikā tā ir apzeltīts ar zeltu un pārbāzts, ka faniem nav kur likties. Spiediens no faniem ir tik traucējošs, ka gribot negribot Rockstar ieklausās un paziņo, ka nākamā GTA sērija ir ceļā. Nu vilciens var piestāt pieturā un piekabināt vēl dažus vagonus klāt, kur jau tā knapi spēj tos pa sliedēm pavilkt.

15. marts ir jau drīz. Patlaban ne vārda par GTA V next-gen, izņemot februāra sākumu, kur spēles veidotāji apstiprināja, ka jaunā GTA V versija atbalstīs 4K izšķirtspēju, 60 kadrus sekundē, 3D audio, HDR, Ray-Tracing un citus manā prātā neaptveramus brīnumus.

Beigu beigās mani nepārsteigs, ja Rockstar neizlaidīs treileri un klusītiņām spēli izdos uz PS5 un Xbox Series X|S. Mani neizbrīnīs, ja atkal cilvēkiem, kuri GTA V pirka uz PS4 un Xbox One, būs vēlreiz jāpērk uz jaunajām konsolēm. Jo GTA V ir kā luksuss un viena sasodīta veiksmīga spēle, kas ir pelnījusi to, ko tā ir sasniegusi. Bet katram ir savs laiks un mērs “kas par daudz, tas par skādi”, tai skaitā, Rockstar zelta vilcienam, kas mūžīgi nespēs vilināt geimeriem kāpt viņu vagonos.


Atbalsti “Konsoles” caur Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Manas domas: 15. marts tuvojas kā saullēkts, bet par GTA V next-gen ne miņas”

      1. Buus kaut kad jaapskataas kas tur ir mainiijies bet ne tagad jo tagad man interesee tikai NASCAR 21: Ignition kursh peec vairaakiem patchiem un triis meeneshu gaidiishanas beidzot ir daudzmaz speeleejams un ir manas miiljaakaas speeles cieniigs.😜

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *