Pirmie iespaidi: Gran Turismo 7 – mīlestība pret auto šaudās uz visām pusēm

Gran Turismo 7 Latvija

Gran Turismo 7 ir spēle, kas var ievilkt arī spēlētājus, kuriem galīgi nesaista braukšanas spēles. Tā notika ar mani, jo videospēlē ir ieguldīta tik liela mīlestība pret mašīnām, ka tas pilnīgi staro laukā…

Pirmie iespaidi balstās uz pirmajām 9 nospēlētajām stundām

Paldies par videospēli saku “PlayStation Latvija”

Jaunā Gran Turismo parāda auto citā gaismā, kāda ir to vēsture un stāsts. Un tieši šis ir spēles sirds un dvēsele – mašīnas būtība nevis sacenšanās savā starpā vai trakā braukāšana. Tā ir mīlestības vēstule automašīnu mīļotājiem.

Sākumā biju ļoti skeptisks pret Gran Turismo 7 fiziku, jo iepriekš esmu spēlējis dažas Gran Turismo uz PS3 un PS4. Neteiktu, ka reāls braukšanas simulators, šķita vairāk dīvains, nevis reālistisks. Taču Gran Turismo 7 braukšana ir ļoti patīkama un ticama, ka ne mirkli neliekas, ka spēle ar saukli “patiess braukšanas simulators” būtu pupu mizas.

Sarkana mašīna

Katru reizi, kad trasē ir jāizņem līkumi, vienmēr tas notiek citādāk. Vienmēr mašīna uzvedas un reaģē savādāk uz ceļa segumu. Dažreiz sanāk paslīdēt. Dažreiz par pārsteigumu apli izbraucu ideāli. Nekas neatkārtojas un liekas, ka mašīnas ir īstas un katra braukšana trasē ir kā jauns piedzīvojums.

Grafika, kas saistīts ar mašīnām, apgaismojumu un debesīm izskatās teju vai perfekti. Bet diemžēl tā nav ārpus trases. Vietām daba un to objekti izskatās savādi. Cilvēki trībīnēs kustās nedabiski un viens indivīds pat iegrima zemē un izgaisa. Kad trasē redzu auto tālumā un pietuvojos tam tuvāk, bieži mainās transportlīdzekļa forma. Šāds gļuks notiek ļoti reti.

Mustangs

Nepatīk spēli spēlēt trešajā personā, ir neveikli. Bet, kad spēlē pirmajā personā ar skatu punktu no salona, pilnīgi cita pieredze. Tādēļ tā ir jāspēlē Gran Turismo 7, kas ļauj tiešām izjust braucamos rīkus. Piedevām, ja izslēdz mūziku braukšanas laikā, tas ir kā kaifīga mūzika manās ausīs.

Ir iespēja mašīnas uzjtūnēt. Mainīt detaļas un izglītoties vairākos parametros, kā mašīnas padarīt labākas, efektīvākas un ātrākas. Tāpat, lai piedalītos sacīkstēs, jāskatās, vai tev ir konkrēta licence, un ja nav, jāiet tās nokārtot. Vai arī jādabū, jāizvēlas konkrēta mašīna ar kuru tu drīksti piedalīties.

Citiem vārdiem, nekad nesaki nekad, un ir jādod iespēja citām lietām, jo Gran Turismo 7 man atvēra jaunu un interesantu pasauli, kuru labprāt vēlētos izzināt vairāk. Tie ir auto un braukšanas spēles

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “Pirmie iespaidi: Gran Turismo 7 – mīlestība pret auto šaudās uz visām pusēm”

  1. Nepiemineeji vai mashiinas beidzot var sasist vai arii taapat kaa ieprieksheejos GT kur car damage bija vienkaarshi smiekliigs.😜

    1. Neesmu manījis, ka GT7 var mašīnas sadauzīt. Kaut kādas drazas aizlido garām, bet buktes neveidojas. Bet, ja godīgi, tas šai spēlei nav vajadzīgs. Tas vairāk piestāv Need for Speed, Forza Horizon vai Wreckfest.

    1. Tu jau taa lieta ka normaalas racing simulaaciju speeles parasti vienlaiciigi piedaavaa triis lietas 1. damage off 2.visual only damage un 3. full simulation damage un tikai taada haltuura kaa Gran Turismo piedaavaa tikai tehnisko damage.😜

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *